לפרטים נוספים:

"תודה על תקופה מדהימה!"

בתוך חמישה ימים סיימנו עוד שני מחזורים של קול הספורט, ה-15 וה-16, קורס בוקר בשישי וקורס ערב ברביעי. מפגשי הסיום המרתקים בבית ציוני אמריקה בת"א כללו שיעור של רותם ישראל על הגשה בטלוויזיה, ובנוסף צפינו בפאנלים של הסטודנטים מאולפן הטלוויזיה של "סאן וידאו". כמובן שלא ויתרנו על העוגה המסורתית וחילקנו תעודות סיום חתומות על ידי כל המרצים: עמית הורסקי, רותם ישראל, אבי מלר, מירי נבו, עמרי אפק, לי נוף, רז אמיר, יניב טוכמן, אהרל'ה ויסברג ומשה סגל.

במהלך הקורס למדנו את כל התוכן הדרוש כדי להפוך לעיתונאי ספורט מעמיקים: סדנת כתיבה ועריכה עיתונאית בהדרכת אהרל'ה ויסברג, שיעור מעשי באולפן ONE על עבודה באתר ספורט, סדנה להכנת כתבת טלוויזיה שבסיומה כל סטודנט יצא מחדר עריכה עם כתבה מוכנה לשידור בקולו, שידרנו ופירשנו משחקים של הפועל ת"א, בני יהודה ובני סכנין בכדורגל ושל מכבי ת"א בכדורסל בהיכל מנורה מבטחים, הגשנו פאנלים ופינות ספורט באולפני טלוויזיה ורדיו מקצועיים, שידרנו מהקווים עם רותם ישראל, למדנו איך עורכים תכניות טלוויזיה ורדיו, ראיינו ספורטאיות וספורטאים בשטח, ועוד תכנים רבים ומגוונים.

חוליאן רסניק: "היה קורס מדהים ומקצועי ביותר. נהניתי מאוד. כל המרצים היו מרתקים ומצחיקים והקורס נתן לי המון כלים להמשך. תודה רבה". אמיר כנען: "היה תענוג". בתאל זכות: "תודה על חווית לימודים בלתי נשכחת! קורס הספורט הכי טוב בארץ ללא ספק! אם זהו חלומכם, זה המקום בשבילכם".

שימו לב מה כתבה עינת, אמו של החייל אופק טיקטינסקי, למנהל קול הספורט עמית הורסקי: "עכשיו כשהקורס הסתיים, הרשה לי להודות לך על כך, שאופק שלי קם באושר בכל יום שישי בחודשים האחרונים, חיכה לימי שישי, היה חוזר מהלימודים מלא במוטיבציה לעשייה הקשורה בלימודי הקורס. ישב, כתב, הקליט, ערך, ניתח, אסף חומרים, התייעץ עם חברים, בעיקר התמלא באושר ובהערכה עצמית, הודות לחיזוקים שלך, להנחיה הבלתי מתפשרת, לעידוד וככל הנראה, לעוד הרבה דברים שספג בקורס. אשרי תלמידיך!".

– אם אתם מאמינים ביכולות שלכם ומעוניינים לקבל את ההכשרה המקצועית הטובה ביותר בתחום התקשורת המרתק ולהשתלב בתעשייה, הצעד הראשון שלכם מתחיל אצלנו.

– מוזמנים ליצור קשר בטופס המיועד לכך באתר או בטלפון 03-6050105. עשרות מבוגרינו כבר עשו את זה, יותר מ-30 מהם בערוץ הספורט וב-ONE. עכשיו זה הזמן שלכם.

*מוכר לשימוש בכספי הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.