לפרטים נוספים:

שריקת פתיחה למחזורים 19 ו-20!

חודשיים לפני שנחגוג יומולדת 6, יצאו לדרך שני קורסים נוספים של קול הספורט. כרגיל, התפוסה מלאה לחלוטין וההרשמה לקורסים נסגרה הרבה לפני שריקת הפתיחה. רק בשבוע שעבר סיימנו את המחזור ה-19 וחלק מבוגריו כבר עובדים בתעשייה. בכך הם הצטרפו ליותר מ-100 בוגרים שלנו שהגשימו את החלום והשתלבו בעולם התקשורת המרתק.

במפגש הראשון הייתה לנו שיחת פתיחה של המנהלת המקצועית רותם ישראל שנתנה לסטודנטים סקירה על מה שמצפה להם במהלך הלימודים. בהמשך יהיו לנו שיעורים רבים עם רותם. נתרגל איתה פאנלים ושידור קווים מול מצלמה, הגשת פינות ספורט ועוד.

מיד לאחר השיחה של רותם, הייתה לנו הופעה של אבי מלר. לא סתם אנחנו כותבים הופעה, כי רק כך אפשר להגדיר את השיעור המרתק של מלרק'ה, שהכניס אותנו לעניינים עם הרצאה מרתקת על מפת תקשורת הספורט ועל שידור ופרשנות כדורגל. אחרי השיעור של מלר התחלנו סדנת כתיבה ועריכה עיתונאית בהדרכת אהרל'ה ויסברג מוואלה! עם כל הכבוד לקול, הכל מתחיל במילה הכתובה ובקול הספורט שמים על כך דגש בסדנה מושקעת.

במפגש הבא נתחיל סדנה להכנת כתבת טלוויזיה בהדרכת מנהל קול הספורט, עמית הורסקי. נלמד לבנות תסריט, נראיין ספורטאי/ת בשטח, נלמד קריינות, ניכנס לחדרי עריכה, וכל תלמיד ייצא עם כתבת טלוויזיה מוכנה לשידור בקולו – אחד התכנים המרתקים והחשובים ביותר בלימודי תקשורת ספורט. בקורס הקודם, לדוגמה, הכנו כתבות טלוויזיה על המתעמלת האמנותית לינוי אשרם אחרי שראיינו אותה ביום צילום. זו בדיוק הכוונה שלנו כשאנחנו מדגישים שקול הספורט הוא לא קורס לחובבי כדורגל בלבד, אלא קורס תקשורת ספורט מקיף ומגוון, בדיוק כפי שצריך ללמוד תקשורת ספורט ועל פי צרכי התעשייה.

עוד בהמשך הקורס: נשדר משחקי כדורגל וכדורסל מהמגרשים, נתרגל ראיונות עם מאמנים ושחקנים, יהיה לנו שיעור על פרשנות עם עמרי אפק, שיעור באולפני ONE בהדרכת המפיקה הראשית והמגישה לי נוף וסגן עורך האתר והשדר רז אמיר, נשדר ונפרשן באולפני טלוויזיה ורדיו מקצועיים ועוד פעילויות רבות. התפריט שלנו עמוס בתכנים וכל שיעור הוא חוויה.

אורטל בראון, סטודנטית חדשה, סיכמה את שיעור הפתיחה: "היה ממש מקצועי ומעניין". שולמית שלי, סטודנטית נוספת: "היה כיף ומסקרן".

נדגיש שכבר במהלך הקורס אנחנו ממליצים לעורכים ולמפיקים של כלי התקשורת המובילים על התלמידים המצטיינים שלנו ומסייעים להם להשיג ראיונות עבודה. זו הסיבה שיותר מ-100 בוגרינו השתלבו בתעשיית התקשורת, עשרות מהם בערוץ הספורט וב-ONE.

הקורס הבא ייפתח ב-3.1.2020 וההרשמה אליו כבר נפתחה.

*מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6050105 ומבטיחים לחזור בהקדם.

*מוכר לשימוש בכספי הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.

*מוכר לנקודות זכות לתואר ראשון בתקשורת באוניברסיטת אריאל.