לפרטים נוספים:

"קורס פשוט מצוין, הרבה מעבר לציפיות שלי"

בשעה טובה חתמנו עוד מחזור של קול הספורט, ה-24, וכרגיל – זה היה מפגש מרתק ומרגש. מה היה לנו בפינאלה? הגענו עם יהונתן כהן לאולפן הטלוויזיה של 'סאן וידאו' בת"א כדי לתרגל הגשת מבזק חדשות ספורט באמצעות טלפרומפטר והגשת פינות ספורט. אחרי שסיימנו לתרגל מול מצלמה, המנהלת המקצועית רותם ישראל חילקה תעודות סיום, וכמובן שלא ויתרנו על העוגה המסורתית 🙂

כבר במהלך הקורס, שישה תלמידים שלנו החלו לעבוד בתעשיית התקשורת: לאה סטפנוב ויונתן רייזינגר בערוץ הספורט, יובל בר, יותם קורן ואופיר קן-לי ב-ONE וקרולין שלם ברשת 13. בקרוב יצטרפו אליהם נוספים. כיף גדול.

כרגיל, אנחנו ממשיכים להתרגש מהתגובות המפרגנות של בוגרינו הטריים. בכל פעם מחדש זה לא מובן מאליו לקבל מחמאות ואנחנו כל כך שמחים שהתלמידים מעריכים את ההשקעה.

קרולין שלם: "הקורס היה מעולה, מקבלים ורוכשים כלים חשובים מאוד גם אם לא עובדים בפועל בתקשורת הספורט. ברגע שזה לא רק עיוני זה גורם למחויבות נוספת, לרצון להיות טוב ולהתפתח. התכנים המעניינים, הסיפורים, ההתנסות והחוויה ממש מגבירים את התשוקה וזאת חוויה מהממת לחיים".

יובל בר: "קורס מלמד, מעניין ומכין מעולה לעבודה. ממליץ לכל חובב ספורט שאני מכיר". אלי בנקמון: "אני ממש שמח שעשיתי את הקורס. למדתי המון דברים, פגשתי אנשים מאוד נחמדים שאוהבים כמוני ספורט. הכי אהבתי לשדר משחקים ולהגיש בפאנל".

דנה שושן מליקוב: "קורס פשוט מצוין, הרבה מעבר לציפיות שלי. הקורס ברמה, מושקע, מגוון ועשיר. המרצים ברמה הגבוהה ביותר. למדתי המון על עצמי ואני שמחה מאוד שנרשמתי". משה גושן: "קורס מקיף ומעניין. לומדים הרבה, מקבלים התנסות ומתרגלים בשטח. המרצים מצוינים והחוויה כיפית". בן ברודהרסט: "קורס מהנה ומגוון. עצם זה שהרבה התחילו לעבוד תוך כדי הקורס מוכיח את חשיבותו ואת קפיצת המדרגה שהוא נותן לכיוון עולם תקשורת הספורט". ליאור רום: "חוויה. קורס פרקטי בצורה יוצאת דופן. נהניתי מאוד להתנסות בשלל פעילויות וללמוד מאנשי תקשורת בכירים בתעשייה". אופיר קן-לי: "דרך הקורס זכיתי ללמוד, להתפתח ולהגיע למצב מדהים בו אני עובד בתחום. הקורס היה חוויה יוצאת דופן ואני שמח שהייתה לי את הזכות להיות חלק ממנו".

בהזדמנות זאת אנחנו רוצים להודות למרצות ולמרצים, למועדוני הספורט על שיתוף הפעולה, ובאופן כללי לכל מי שלוקח חלק במיזם של קול הספורט. מעל הכל, תודה גדולה לאלה שבוחרים ללמוד אצלנו. מעריכים ומודים לכל אחת ואחד.

המחזור הקרוב של קול הספורט ייפתח ב-24.12. מוזמנים ליצור קשר ולהצטרף לנבחרת המובילה ללימודי תקשורת ספורט, בניהולה המקצועי של רותם ישראל.

הקורס מוכר לפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.