לפרטים נוספים:

"קורס מדהים ואיכותי, תודה על האכפתיות והיחס האישי"

עוד קורס מאתגר בימי קורונה הגיע לסיומו, וכרגיל זו הייתה חוויה יוצאת דופן. הבונוס: הרצאת אורח מרתקת של עפר שלח. שחף הירש, בוגר טרי: "קול הספורט הוא הקורס המקצועי ביותר שנותן את הכלים המדויקים והנכונים כדי להגיע הכי רחוק שיש!"


והנה הסתיים לו עוד מחזור של קול הספורט, ה-22, ואיזה סיום זה היה! ח"כ עפר שלח, פרשן הכדורסל הטוב ביותר שהיה כאן ואישיות ראויה להערצה, הגיע להרצות בהתנדבות לסטודנטים הנרגשים. כבוד גדול עבורנו. את היום פתח יניב טוכמן מוואלה! שלימד על עבודת הריפורטר, והמנהלת המקצועית רותם ישראל נעלה אותו עם שיחת סיכום וחלוקת תעודות. זה היה קורס מאתגר, נאלצנו לעשות לא מעט התאמות (אצלנו לא מלמדים בזום), הקפאנו, חזרנו, התפצלנו, ובסופו של דבר סיימנו.
אנחנו כל כך שמחים שכבר במהלך הקורס תלמידה ושני תלמידים (שילה משולם, נדב קפל ואביב כהן) השתלבו במערכת ONE אחרי ששלחנו אותם לראיון עבודה. למרות התקופה הלא פשוטה, אנחנו מעריכים שמהקורס הנוכחי והכל כך איכותי, בוגרים נוספים יתברגו בתעשיית התקשורת.

ואיך אפשר בלי התגובות המפרגנות של בוגרינו הטריים? איתי כהן: "הקורס הכי מקצועי עם האנשים הכי טובים שיש בעולם הספורט. תודה על האכפתיות והיחס האישי ותודה על המאמץ של עמית הורסקי ורותם ישראל כדי שיהיו לנו שיעורים מעניינים למרות המגבלות. חוויה מדהימה".
דוד לוין: "קורס מדהים ואיכותי. נהניתי בכל שיעור ועם כל מרצה. מעבר למרצים המעולים, היה מדהים לראות את המאמץ של עמית ורותם על מנת שהקורס יתקיים, וזה לא מובן מאליו בתקופה הזאת".

שחף הירש: "בארבעת החודשים האחרונים הייתה לי הזכות לקחת חלק בקורס מלמד, מעשי, ענייני, ובעיקר כיף לא נורמלי, שכל כולו סובב סביב תקשורת הספורט שאני כל כך אוהב. כל מי שיש לו את הזיקה והתשוקה לדבר הענק הזה שנקרא תקשורת ספורט או אפילו רק לספורט באופן כללי, אני יותר מממליץ לעבור את החוויה שעברתי בניצוחם של עמית ורותם הסופר מקצוענים. תודה על לימודים מעשירים ומיוחדים, תודה על האכפתיות והיחס האישי, ובעיקר תודה על הזכות להיחשף לעולם המדהים הזה בצורה כל כך מדויקת, עם סוללת מרצים מהדרג הבכיר ביותר ששיש. קול הספורט הוא הקורס המקצועי ביותר שנותן את הכלים המדויקים והנכונים כדי להגיע הכי רחוק שיש!".

-בשישי הקרוב נפתח עוד מחזור שכמובן מלא לחלוטין, ונפתחה ההרשמה למרץ 2021. בהזדמנות זו נודה שוב לכל מי שבוחר/ת ללמוד אצלנו. מעריכים מאוד.

– הקורס מוכר לפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.