קול הספורט בניהולה המקצועי של רותם ישראל

קול הספורט נוסד בשנת 2013 על ידי עמית הורסקי ומנוהל מקצועית על ידי רותם ישראל. קול הספורט הוא מוסד הלימודים המוביל בישראל ללימודי תקשורת ספורט, עם יותר מ-100 בוגרים שהשתלבו בתעשייה. הקורסים שלנו מוכרים על ידי המדינה לשימוש בכספי הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים, ובנוסף מקנים נקודות זכות לתואר ראשון בתקשורת באוניברסיטת אריאל. מטרת הקורסים היא להכשיר לשלל תפקידים בעולם הטלוויזיה, הרדיו, האינטרנט והעיתונות הכתובה, כשהדגש הוא על פרקטיקה ועל גיוון בתכנים. כל המרצים שלנו באים עם ניסיון מהשטח ואנחנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים ללמוד כדי להפוך לעיתונאים מקצועיים. אצלנו תשדרו ותפרשנו במגרשים, תגישו באולפנים, תראיינו מאמנים ושחקנים, תצאו לימי צילום, תערכו כתבות טלוויזיה בחדרי עריכה, תעברו סדנאות כתיבה ועוד.

עזרה במציאת עבודה – יותר מ-100 מבוגרינו השתלבו בתעשייה! 

בואו נעשה דיל: אתם תביאו את הכישרון ואת הרעב להצליח, אנחנו נספק לכם את כל הכלים המקצועיים ואת הקשרים! לקול הספורט שיתופי פעולה עם כלי התקשורת הגדולים ביותר, אנחנו שולחים את המצטיינים לראיונות עבודה ועושים את כל המאמצים לסייע לסטודנטים להגשים את החלום. תמיד תזכרו שהאינטרס שלכם הוא האינטרס שלנו. רבים מבוגרינו עובדים בהצלחה בכלי התקשורת המובילים: יותר מ-100!!! השתלבו בערוץ הספורט, ONE, וואלה!, קשת, רשת, ספורט1, מעריב, Ynet, ידיעות אחרונות, ישראל היום, תאגיד השידור ועוד. בכל קורס ימהרו לספר לכם שהם מייצאים הכי הרבה בוגרים לתעשייה כחלק משלל אמירות יחצ"ניות, אבל עם שמות ומספרים אי אפשר להתווכח. העובדות בשטח מוכיחות שדרך קורס תקשורת ספורט של קול הספורט יש לכם את הסיכוי הגבוה ביותר להפוך את התחביב למקצוע ולעבוד בעולם האמיתי!

הקורס הקרוב: 7.1

המחזור ה-26 של קול הספורט ייפתח ב-7.1. הלימודים מתקיימים בבית ציוני אמריקה בת"א ברחוב דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, מרחק הליכה קצרה מעזריאלי. בקול הספורט השקענו מחשבה רבה בהרכבת פאזל של מרצים שלא רק בולטים בעבודתם, אלא גם מסוגלים להעביר את הידע הרב שלהם לסטודנטים. אצלנו לא רק השמות חשובים אלא גם, ובעיקר, היכולת ללמד. בואו לקבל כלים מקצועיים ממיטב אנשי התקשורת: רותם ישראל, עמית הורסקי, אבי מלר, לירן שכנר, יהונתן כהן, ניר קפלן, לי נוף, אהרל'ה ויסברג, רז אמיר, יניב טוכמן ועוד (לקטגוריית מרצים). לפרטים והרשמה: 03-6050105. מוזמנים להשאיר פרטים בעמוד זה ונחזור בהקדם.