לפרטים נוספים:

"לא אשכח את החוויה הזאת לעולם"

אין דבר יותר מתאים מזה שהקורס הכי מעשי ללימודי תקשורת ספורט מקיים את המפגש האחרון של המחזור ה-23 באולפן הטלוויזיה של 'סאן וידאו', בהדרכת המנהלת המקצועית רותם ישראל. זאת הפעם השנייה בקורס שהסטודנטים תרגלו באולפן עם רותם. בפעם הראשונה הם הגישו פאנלים, והפעם מבזק חדשות ספורט + דיווחים של כתב/ת באולפן.

בארבעת החודשים האחרונים, למרות קשיי התקופה, לא התפשרנו: שידרנו בהיכל מנורה מבטחים, בבלומפילד, בהיכל קבוצת שלמה, בארנה בירושלים, ערכנו כתבות טלוויזיה על טל פליקר ומשי רוזנפלד, עברנו שיעור ב-ONE, כתבנו, ערכנו, הפקנו ועוד ועוד. כשאנחנו חוזרים ומדגישים שקול הספורט הוא הקורס המקיף והמגוון ביותר בתחומו, לזה בדיוק אנחנו מתכוונים. תודה ענקית למועדוני הספורט שתמיד שמחים לפתוח עבורנו את השער, למרצים המשובחים, ובאופן כללי לכל מי שתורם את חלקו להצלחת המיזם, כבר שמונה שנים.

והגאווה הגדולה שלנו: ארבעה תלמידים מהמחזור שרק עכשיו הסתיים השתלבו בתעשיית התקשורת כבר במהלך הקורס אחרי שהמלצנו עליהם, ובקרוב יצטרפו אליהם נוספים.

תודה רבה ל-30 התלמידות והתלמידים שנתנו בנו אמון, כל כך מרגש לקרוא את הפרגונים שלהם. רון קלמן: "למדתי מהטובים ביותר. שידרתי, פרשנתי, ערכתי, כתבתי ואפילו הכנתי כתבה בקולי. אני רוצה להודות לעמית הורסקי ולרותם ישראל על הליווי לאורך כל הדרך, על ההכוונה ובעיקר על הזכות ללמוד מכם. בחרתי נכון ואני גאה להיות בוגר המחזור ה-23 של קורס תקשורת הספורט הטוב בישראל". שירה קז: "חוויה מדהימה שבזכותה למדתי ועסקתי בכל תחום עם האנשים הכי מקצועיים". ליאור פוטרמן: "תודה על הזכות לשדר משחקי כדורגל וכדורסל, לערוך כתבות ולהכיר אנשים מובילים בתעשייה". דרור פישר: "תודה לכל המרצים, החברים, ולכל מי שהשתתף בעשייה של הקורס. זאת הייתה חוויה שבטוח לא אשכח לעולם". תמר דוידוביץ': "בשבילי זה היה הרבה יותר מעוד קורס תקשורת ספורט, נהניתי ממש!!!". רימון אליהו: "היה לי פשוט מדהים! כל שבוע חיכיתי בקוצר רוח להגיע לקורס בשישי ואני שמח שבחרתי לעשות אותו". אורי ארבלי: "זה היה יותר מקורס בשבילי ולא אשכח את החוויה הזאת לעולם!". צדף בציר: "קורס מדהים, מלא בערך, אנשים מדהימים ואווירה נדירה".

אז מה נותר לנו לעשות אחרי כל המחמאות האלה? להסמיק, להודות על הזכות הגדולה ולהמשיך לתת לסטודנטים שלנו את הכלים המקצועיים הכי טובים שאנחנו יודעים. כבר ביום שישי הקרוב נפתח את המחזור ה-24, זמן טוב לאחל הצלחה ל-30 הסטודנטים החדשים. כרגיל, הקורסים שלנו הם "סולד אאוט" הרבה לפני שריקת הפתיחה ואנחנו מודים על האמון.

– הקורס מוכר לפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.