טיפים

  • תבקשו לראות תכנית לימודים מלאה לפני ההרשמה. תסקרו מגוון ענפים או שתעסקו רק בכדורגל? תלמדו את כל מה שבאמת דרוש כדי להיות עיתונאי ספורט? לדוגמה: קול הספורט הוא הקורס היחיד בתחומו שמוציא תלמידים עם כתבת טלוויזיהללמוד תקשורת בלי להכין כתבת טלוויזיה, זה כמו שילד בבית ספר לכדורגל לא ילמד לתת פס, או שילד בבית ספר לכדורסל לא ילמד צעד וחצי. זה הבסיס.

 

  • כשאתם מתעניינים בלימודי תקשורת ספורט, תבדקו היטב מי מייסד ומנהל הקורס, מה הרזומה שלו ויכולתו לסייע לכם למצוא עבודה, מי בנה את תכנית הלימודים ומי מלווה אתכם בפועל, באולפנים ובמגרשים. בקול הספורט, עמית הורסקי ילווה אתכם בכל דקה, בכיתת הלימוד ובשטח, וידאג להמליץ עליכם לכלי תקשורת. אנחנו כאן כדי לפתוח עבורכם את השער. לא במקרה, עשרות מבוגרינו עובדים בכלי התקשורת המובילים: ערוץ הספורט, ONE, ספורט1, וואלה!, ידיעות אחרונות, Ynet, ישראל היום, מעריב, קשת, רשת ועוד. כשאתם מתעניינים בלימודים, אל תתביישו לבקש רשימת בוגרים שהשתלבו בתעשייה, לבדוק אם באמת עובדים והיכן, אם משתכרים או מתנדבים, מה הם אומרים על הקורס וכ"ו. אל תמהרו להאמין לכל מה שמספרים לכם. תבדקו.

 

  • אנחנו ממש לא ממליצים לסטודנטים שלנו 'לעבוד' באתרי אוהדים/בתחנות רדיו של אוהדים/בעמודי פייסבוק של קבוצות/אוהדים. קול הספורט הוא לא קורס להכשרת אוהדים אלא קורס תקשורת רציני. מרגע שנרשמתם, ראוי להתנהג ולהתנהל כמו עיתונאי. הנראות חשובה.

 

  • בקול הספורט אנחנו נגד 'עבודה' בחינם ולא משנה היכן. אנחנו מכבדים את המקצוע ומשוכנעים שאם יעריכו אתכם ישלמו לכם. עשרות מבוגרי קול הספורט עובדים בתעשייה בשכר. הסבלנות משתלמת.

 

  • בקול הספורט לא מסתפקים בישיבה על כיסאות, למרות שגם בכיתה אנחנו כל הזמן מתרגלים. בשורה התחתונה, אין כמו התנסות בשטח. במסגרת הקורס תעברו השתלמויות מקצועיות בכלי תקשורת מובילים, תגישו באולפני טלוויזיה ורדיו מקצועיים, תראיינו ותשדרו מהשטח, תצלמו כתבות, תעבדו בחדרי עריכה ועוד הרבה פעילויות מרתקות. הכל בהדרכת בכירי אנשי התקשורת בישראל, כולם בעלי ניסיון ורזומה מוכח: רותם ישראל (המנהלת המקצועית), עמית הורסקי (מייסד קול הספורט), מירי נבו, אבי מלר, עמרי אפק, לי נוף, רז אמיר, אהרל'ה ויסברג, משה סגל, יניב טוכמן ועוד.