לפרטים נוספים:

המחזור ה-25 יצא לדרך! אדיר אורטל: "היה פצצה"

הקורונה עדיין כאן, אבל שום דבר לא יעצור אותנו :) לידור אדרי: "היה שיעור נהדר"


ממש בקרוב נציין 8 שנים להקמת קול הספורט, והנה יצאנו לדרך עם המחזור ה-25. גם אחרי 8 שנות פעילות, בכל פעם מחדש מרגש לראות את הצעירים שנכנסים מבוישים משהו (זה עובר להם מהר:) ומתיישבים בכיתת הלימוד שגם הפעם מלאה לחלוטין. הם רעבים להצליח, מלאי תשוקה לספורט, ואנחנו כאן כדי להעניק להם את הכלים המקצועיים הכי טובים שיש, להדריך ולכוון.

במפגש הראשון התחלנו סדנת כתיבה ועריכה עיתונאית בהדרכת אהרל'ה ויסברג מוואלה! עם כל הכבוד לקול, הכל מתחיל במילה הכתובה ובקול הספורט שמים על כך דגש בסדנה מושקעת. אחרי השיעור של אהרל'ה, הייתה לנו הופעה של אבי מלר. לא סתם אנחנו כותבים הופעה, כי רק כך אפשר להגדיר את השיעור המרתק של מלרק'ה, שהכניס אותנו לאווירה עם הרצאה מרתקת על מפת תקשורת הספורט ועל שידור ופרשנות כדורגל. הכי מספק זה לקרוא את התגובות של הסטודנטים הטריים. לידור אדרי: "היה שיעור נהדר שענה לי על תהיות ושאלות שהיו לי עוד לפני": אדיר אורטל: "היה מפגש ראשון פצצה! נהניתי ממש".

במפגש הבא נארח את יהונתן כהן שילמד על הכנה לשידור, לקראת תרגול מעשי במגרשי כדורגל וכדורסל. בהמשך הקורס נעבור סדנה להכנת כתבת טלוויזיה, נלמד לבנות תסריט, נראיין ספורטאי/ת בשטח, נלמד קריינות, ניכנס לחדרי עריכה, וכל תלמיד ייצא עם כתבת טלוויזיה מוכנה לשידור בקולו – אחד התכנים המרתקים והחשובים ביותר בלימודי תקשורת ספורט. בקורסים הקודמים, לדוגמה, ראיינו (בין היתר) מדליסטים אולימפיים טריים: לינוי אשרם, פיטר פלצ'יק, שגיא מוקי ומורן סמואל.

זו בדיוק הכוונה שלנו כשאנחנו מדגישים שקול הספורט הוא לא קורס לחובבי כדורגל בלבד, אלא קורס תקשורת ספורט מקיף ומגוון, בדיוק כפי שצריך ללמוד תקשורת ספורט ועל פי צרכי התעשייה. עוד בהמשך הקורס: שיעור מעשי במערכת ONE בהדרכת לי נוף ורז אמיר, שיעור של לירן שכנר, נתרגל שידור קווים בשטח עם ניר קפלן, נגיש באולפן טלוויזיה עם יהונתן כהן, וכמובן עוד תכנים רבים ומגוונים שתוכלו למצוא רק בקול הספורט.

נדגיש שכבר במהלך הקורס אנחנו ממליצים לעורכים ולמפיקים של כלי התקשורת המובילים על תלמידים מצטיינים. בקורס הקודם, לדוגמה, שבעה התחילו לעבוד כבר במהלך הלימודים. מכיוון שאנחנו עובדים בלסייע לסטודנטים שלנו להגיע לראיונות עבודה, יותר מ-100 מהם השתלבו בתעשיית התקשורת והמספר כל הזמן רק גדל.

-המחזור הבא (ה-26) ייפתח ב-24.12 וההרשמה אליו כבר החלה. מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6050105 ורותם ישראל/עמית הורסקי יחזרו אליכם בהקדם.

הקורס מוכר לפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.