לפרטים נוספים:

המחזור ה-22 יצא לדרך! אורי לורי: "היה מרתק"

ההפקה הייתה לא פשוטה, נאלצנו לעשות לא מעט התאמות, אבל העיקר שהצלחנו להוציא לדרך את המחזור ה-22 🙂 אבי מלר ואהרל'ה ויסברג עשו את הספתח, ורותם ישראל, המנהלת המקצועית המוכשרת והחרוצה, הגיעה אחרי לילה של צילומי "נינג'ה ישראל" לשיחת פתיחה, סקרה את מערך הלימוד, פירטה על התכנים ועל הציפיות והדרישות.

כולנו מלאי הערכה לתלמידות ולתלמידים שלמרות התקופה הלא פשוטה, הבעיות הכלכליות וחוסר הוודאות התעסוקתית, החליטו להצטרף לקורס מאתגר בצל הקורונה. ואם כמאמר הקלישאה: "כדורגל משחקים משבת לשבת", אנחנו נלמד משישי לשישי, בתקווה ששום דבר לא יעצור אותנו.

גם אחרי שבע שנים, בכל פעם מחדש מרגש לראות את הצעירים שנכנסים מבוישים משהו (זה עובר להם מהר) ומתיישבים בכיתת הלימוד. הם רעבים להצליח, מלאי תשוקה לספורט, ואנחנו כאן כדי להעניק להם את הכלים המקצועיים הכי טובים שיש, להדריך ולכוון.

כבר במפגש הראשון התחלנו סדנת כתיבה ועריכה עיתונאית בהדרכת אהרל'ה ויסברג מוואלה! עם כל הכבוד לקול, הכל מתחיל במילה הכתובה ובקול הספורט שמים על כך דגש בסדנה מושקעת. אחרי השיעור של אהרל'ה, הייתה לנו הופעה של אבי מלר. לא סתם אנחנו כותבים הופעה, כי רק כך אפשר להגדיר את השיעור המרתק של מלרק'ה, שהכניס אותנו לעניינים עם הרצאה מרתקת על מפת תקשורת הספורט ועל שידור ופרשנות כדורגל. הכי מספק זה לקרוא את התגובות של הסטודנטים החדשים. אורי לורי: "היה מרתק". ניר שפיר: "פתיחה מעולה".

במפגש הבא נתחיל ללמוד על שידור טלוויזיה ורדיו, בהדרכת עמית הורסקי ויהונתן כהן. בהמשך הקורס נעבור סדנה להכנת כתבת טלוויזיה, נלמד לבנות תסריט, נראיין ספורטאי/ת בשטח, נלמד קריינות, ניכנס לחדרי עריכה, וכל תלמיד ייצא עם כתבת טלוויזיה מוכנה לשידור בקולו – אחד התכנים המרתקים והחשובים ביותר בלימודי תקשורת ספורט. בשניים מהקורסים הקודמים, לדוגמה, הכנו כתבות טלוויזיה על המתעמלת האמנותית לינוי אשרם ועל הג'ודוקא פיטר פלצ'יק, אחרי שראיינו אותם ביום צילום. זו בדיוק הכוונה שלנו כשאנחנו מדגישים שקול הספורט הוא לא קורס לחובבי כדורגל בלבד, אלא קורס תקשורת ספורט מקיף ומגוון, בדיוק כפי שצריך ללמוד תקשורת ספורט ועל פי צרכי התעשייה.

עוד בהמשך הקורס: נשדר משחקי כדורגל וכדורסל מהמגרשים, נתרגל ראיונות עם מאמנים ושחקנים, יהיה לנו שיעור עם שי האוזמן, שיעור במערכת ONE בהדרכת רז אמיר ולי נוף, נגיש באולפן טלוויזיה בהדרכת רותם ישראל, נשדר איתה מהקווים, ועוד תכנים רבים ומגוונים.

נדגיש שכבר במהלך הקורס אנחנו ממליצים לעורכים ולמפיקים של כלי התקשורת המובילים על התלמידים המצטיינים שלנו ומסייעים להם להשיג ראיונות עבודה. זו הסיבה שיותר מ-100 מבוגרינו השתלבו בתעשיית התקשורת, עשרות מהם בערוץ הספורט ובוואן. רק השבוע התקבל יואב מודעי לתפקיד עורך ה-NBA באתר ערוץ הספורט.

– המחזור הבא (ה-23) ייפתח ב-27.11 והרשמה אליו עומדת להסתיים.
– מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6050105 ורותם ישראל/עמית הורסקי יחזרו אליכם בהקדם.