לפרטים נוספים:

המחזור ה-21 יצא לדרך! ליאור בן עטר: "היה כיף ומעניין"

גם אחרי שבע שנות פעילות, בכל פעם מחדש מרגש לפתוח קורס. בן פורת יוסף, סטודנט טרי שלנו: "היה מאוד מעשיר". מיכאל ווקנין: "היה מעולה"

עם הכניסה לשנה השביעית לפעילות של קול הספורט, חגגנו את פתיחת המחזור ה-21. כרגיל, התפוסה מלאה לחלוטין וההרשמה לקורסים נסגרה הרבה לפני שריקת הפתיחה. רק לפני שבוע קיבלו 40 בוגרים תעודות חתומות על ידי כל המרצים, ובלי יותר מדי זמן לנוח יצאנו לדרך עם עוד מחזור. גם אחרי שבע שנים, בכל פעם מחדש מרגש לראות את הצעירים שנכנסים מבוישים משהו (זה עובר להם מהר) ומתיישבים בכיתת הלימוד בבית ציוני אמריקה. הם רעבים להצליח, מלאי תשוקה לספורט, ואנחנו כאן כדי להעניק להם את הכלים המקצועיים הכי טובים שיש, להדריך ולכוון.

במפגש הראשון הייתה לנו שיחת פתיחה של המנהלת המקצועית רותם ישראל שנתנה לסטודנטים סקירה על מה שמצפה להם במהלך הלימודים. בהמשך יהיו לנו שיעורים רבים עם רותם. נתרגל איתה פאנלים ושידור קווים מול מצלמה, הגשת פינות ספורט ועוד.

מיד לאחר השיחה של רותם, התחלנו סדנת כתיבה ועריכה עיתונאית בהדרכת אהרל'ה ויסברג מוואלה! עם כל הכבוד לקול, הכל מתחיל במילה הכתובה ובקול הספורט שמים על כך דגש בסדנה מושקעת. אחרי השיעור של אהרל'ה, הייתה לנו הופעה של אבי מלר. לא סתם אנחנו כותבים הופעה, כי רק כך אפשר להגדיר את השיעור המרתק של מלרק'ה, שהכניס אותנו לעניינים עם הרצאה מרתקת על מפת תקשורת הספורט ועל שידור ופרשנות כדורגל.

הכי מספק זה לקרוא את התגובות של הסטודנטים החדשים. ליאור בן עטר: "היה כיף ומעניין". מיכאל ווקנין: "היה מעולה". דוד משה: "היה פשוט כיף". בן פורת יוסף: "היה מאוד מעשיר".

במפגש הבא נתחיל ללמוד על שידור טלוויזיה ורדיו, בהדרכת עמית הורסקי ויהונתן כהן שמצטרף לסגל המרצים. בהמשך הקורס נעבור סדנה להכנת כתבת טלוויזיה, נלמד לבנות תסריט, נראיין ספורטאי/ת בשטח, נלמד קריינות, ניכנס לחדרי עריכה, וכל תלמיד ייצא עם כתבת טלוויזיה מוכנה לשידור בקולו – אחד התכנים המרתקים והחשובים ביותר בלימודי תקשורת ספורט. באחד הקורסים הקודמים, לדוגמה, הכנו כתבות טלוויזיה על המתעמלת האמנותית לינוי אשרם אחרי שראיינו אותה ביום צילום. זו בדיוק הכוונה שלנו כשאנחנו מדגישים שקול הספורט הוא לא קורס לחובבי כדורגל בלבד, אלא קורס תקשורת ספורט מקיף ומגוון, בדיוק כפי שצריך ללמוד תקשורת ספורט ועל פי צרכי התעשייה.

עוד בהמשך הקורס: נשדר משחקי כדורגל וכדורסל מהמגרשים, נתרגל ראיונות עם מאמנים ושחקנים, יהיה לנו שיעור עם שי האוזמן שגם הוא מצטרף לסגל המרצים, שיעור באולפן ONE בהדרכת השדר וסגן עורך האתר רז אמיר והמגישה והמפיקה הראשית לי נוף, נגיש באולפן טלוויזיה מקצועי ועוד פעילויות רבות. התפריט שלנו עמוס בתכנים וכל שיעור הוא חוויה.

נדגיש שכבר במהלך הקורס אנחנו ממליצים לעורכים ולמפיקים של כלי התקשורת המובילים על התלמידים המצטיינים שלנו ומסייעים להם להשיג ראיונות עבודה. זו הסיבה שיותר מ-100 מבוגרינו השתלבו בתעשיית התקשורת, עשרות מהם בערוץ הספורט וב-ONE.

*הקורס הבא ייפתח ב-8.5 וההרשמה אליו בעיצומה!

*מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6050105 ורותם ישראל/עמית הורסקי יחזרו אליכם בהקדם.

*מוכר לשימוש בכספי הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.

*מוכר לנקודות זכות לתואר ראשון בתקשורת באוניברסיטת אריאל.