לפרטים נוספים:

משדרים בבלומפילד בהדרכת מנהל קול הספורט עמית הורסקי

"מאבוקה בועט והכדור בפנים, 1-2 למכבי חיפה"! כשתלמידי קול הספורט נרשמו לקורס המקצועי ביותר ללימודי תקשורת ספורט, הם בוודאי לא חלמו על הרגע שבו יישבו ביציע העיתונאים בבלומפילד המחודש, ישדרו, יפרשנו ויסקרו את המשחק המרכזי בין הפועל ת"א למכבי חיפה. אבל אנחנו פה בדיוק בשביל זה: להגשים חלומות ולתת לסטודנטים את הכלים המקצועיים הטובים ביותר.

התלמידים המוכשרים הכינו תיק שידור בדיוק כפי שלמדו, תיק שכלל נתונים וססטיסטיקות על הקבוצות והשחקנים, ואז הגיעו לרגע האמת: המשחק עצמו. תרגלנו שידור טלוויזיה ורדיו (שידור שונה לחלוטין) בהדרכת מנהל קול הספורט, עמית הורסקי. והבונוס שקיבלנו: משחק דרמטי ושער ניצחון בדקה ה-90! כל הכבוד לתלמידים על השידור המקצועי 🙂

נדגיש שוב שבקול הספורט חשוב לנו מאוד לתרגל בשטח. זה מה שהספקנו עד כה בקורסים הנוכחיים (הם עדיין בעיצומם): לשדר פעמיים מבלומפילד (הפועל ת"א-מכבי חיפה, בני יהודה-מכבי נתניה), פעם אחת מהמושבה (נס ציונה-הפועל חדרה), לשדר מהקווים עם המנהלת המקצועית רותם ישראל, לראיין ולהכין כתבות טלוויזיה בחדרי עריכה על יובל שמלא, זוכה העונה הראשונה של התכנית "נינג'ה ישראל", ועל אלינה דרוזדוב, אלופת ישראל בשנתיים האחרונות בריצת 100 מטר משוכות, ועוד פעילויות רבות ומגוונות. אצלנו, המשפט "קורס מקיף ומגוון" הוא לא עוד קלישאה מכירתית שחוקה, אלא המהות שלנו כמוסד הלימודים המוביל בישראל בתחומו.

אם גם אתם רוצים להיות עיתונאי ספורט, יש לכם ידע רחב בספורט ותשוקה להצליח בתחום התקשורת המרתק, אל תהססו! מוזמנים ליצור קשר דרך האתר ונשוב אליכם בהקדם!

הקורס מוכר לפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.