לפרטים נוספים:

הלו, זה בלומפילד! בקורס המעשי ביותר משדרים במגרשים בהדרכת עמית הורסקי

"ינון אליהו בועט והכדור בפנים, איזה גול גדול! 0-1 פתח תקווה"! תלמידי קול הספורט זכו לעוד חוויה יוצאת דופן כששידרו, פרשנו וסיקרו את המשחק המרכזי במסגרת המחזור הראשון בליגת העל בין מכבי ת"א למכבי פתח תקווה

התלמידים המוכשרים הכינו תיק שידור בדיוק כפי שלמדו בשיעור של יהונתן כהן – תחקיר שכלל נתונים וסטטיסטיקות על הקבוצות והשחקנים, ואז הגיעו לרגע האמת: המשחק עצמו. כמה דקות לפני שריקת הפתיחה עמדנו מול מצלמה ודיווחנו מה קורה בשתי הקבוצות (אחרי שיעור על שידור קווים בהדרכת המנהלת המקצועית רותם ישראל), ואז התמקמנו בעמדת השידור ותרגלנו שידור טלוויזיה ורדיו (שידור שונה לחלוטין) יחד עם מנהל קול הספורט, עמית הורסקי. הבונוס שקיבלנו: משחק דרמטי וניצחון מפתיע של מכבי פ"ת על האלופה מכבי ת"א.

נדגיש שוב שבקול הספורט חשוב לנו מאוד לתרגל בשטח. בקורס הקודם, לדוגמה, שידרנו שלוש פעמים בבלומפילד משחקים של מכבי ת"א, הפועל ת"א ובני יהודה, ועוד שני משחקים של מכבי ת"א בכדורסל בהיכל מנורה מבטחים. אצלנו, המשפט "הקורס המעשי, המקיף והמגוון ביותר" הוא לא עוד קלישאה שחוקה, אלא המהות שלנו כמוסד הלימודים המוביל בישראל בתחומו.

אם גם אתם רוצים להיות עיתונאי ספורט, יש לכם ידע רחב בספורט ותשוקה להצליח בתחום התקשורת המרתק, אל תהססו! מוזמנים ליצור קשר דרך האתר ונשוב אליכם בהקדם!
– הקורס מוכר לפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.