לפרטים נוספים:

"היה תענוג צרוף. תודה רבה לרותם ישראל ולעמית הורסקי המקצוענים"

כל סיום הוא מרגש, אבל הפעם היה מרגש במיוחד כשחגגנו יום הולדת למנהלת המקצועית רותם ישראל. קשה להסביר במילים עד כמה רותם תורמת לקורס. אם אתם צעירים שרוצים להשתלב בעולם התקשורת, אין מישהו או מישהי שהייתם רוצה ללמוד מהם יותר מרותם.

שילוב יוצא דופן של מקצועיות ואנושיות. אז אחרי שנכנסנו לשנה השביעית של הפעילות וסגרנו 20 מחזורים, אנחנו כבר סופרים את הדקות לקראת פתיחת הקורס ה-21, כשלסגל המרצים מצטרפים שני שחקני חיזוק ברמה הגבוהה ביותר: שי האוזמן ויהונתן כהן.

במפגש האחרון אירחנו את יניב טוכמן מוואלה! שהכניס את הסטודנטים לעולמו של הריפורטר, אחריו היה לנו שיעור של רותם על הגשת פינות, ולסיום צפינו בקליפ מהמם שהכין אחד התלמידים, חילקנו תעודות חתומות על ידי כל המרצים וכמובן שלא ויתרנו על העוגות המסורתיות 🙂

במהלך הקורס למדנו את כל התוכן הדרוש כדי להפוך לעיתונאי ספורט מעמיקים: סדנת כתיבה ועריכה עיתונאית בהדרכת אהרל'ה ויסברג, שיעור במערכת ONE על עבודה באינטרנט, שיעור מעשי באולפן טלוויזיה בהדרכת מנהלי קול הספורט, רותם ישראל ועמית הורסקי, שידרנו מהקווים עם רותם, שידרנו ופרשנו משחקי כדורגל וכדורסל ואפילו ישבנו בעמדת השידור בבלומפילד! כמובן שגם ראיינו ספורטאיות וספורטאים בשטח, ועוד תכנים רבים ומגוונים.

ומה הכי מספק? לשמוע את התגובות של בוגרינו הטריים. אלעד אפשרי: "קורס בלתי נשכח עם אנשים מדהימים". משה יונגר: "היה תענוג צרוף. תודה רבה לרותם ישראל ולעמית הורסקי המקצוענים". ליחי גרינשטיין: "אני מתחיל את 2020 עם חלום ילדות שהתגשם. תודה רבה על הכל". שירה רוזנבלום: "תודה רבה לעמית ולרותם האלופים על חוויה מטורפת ועוד צעד בדרך להגשמת חלומות".

אם אתם מאמינים ביכולות שלכם ומעוניינים לקבל את ההכשרה המקצועית הטובה ביותר בתחום התקשורת המרתק ולהשתלב בתעשייה, הצעד הראשון שלכם מתחיל אצלנו.

מוזמנים ליצור קשר בטופס המיועד לכך באתר או בטלפון 03-6050105 ורותם ישראל/עמית הורסקי יצרו אתכם קשר. יותר מ-100 מבוגרינו כבר עשו את זה, עכשיו הגיע תורכם!

*מוכר לשימוש בכספי הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.