לפרטים נוספים:

בלוג

קורס שדרי ספורט בקול הספורט. כרטיס הכניסה לתעשייה

6 דברים שחובה לוודא לפני שבוחרים קורס שדרי ספורט

 

הדרכה על ידי אנשי מקצוע מנוסים, נטוורקינג ועבודת שטח. כמה טיפים שיעזרו לכם לוודא כי אתם בוחרים את קורס תקשורת הספורט המתאים ביותר עבורכם. 

קרא עוד >>>

איך להיות כתב ספורט מוצלח?

מה נדרש כדי להיות כתב ספורט מוצלח? ואיך הקורס של קול הספורט נכנס לתמונה?

אובייקטיביות, יחסי אנוש חיוביים ומקצועיים, אמינות בעידן שבו הרשתות החברתיות פורחות והכשרה מתאימה. כל אלה יסייעו לכם להצליח בתפקיד כתב ספורט. צאו לדרך >>

קרא עוד >>>

רותם ישראל מונתה למנהלת המקצועית של קול הספורט!

נשמעה שריקת הסיום למחזור התשיעי של קול הספורט והסטודנטים שלנו מפרגנים. אליאור גיטלר: "אם ללמוד תקשורת ספורט – רק בקול הספורט". אליאור בשארי: "קורס מדהים, מקצועי ומעניין"

קרא עוד >>>

30 סטודנטים בפתיחת המחזור ה-17 של קול הספורט!

מוסד הלימודים המוביל ללימודי תקשורת ספורט בניהולה המקצועי של רותם ישראל, יצא לדרך עם קורס נוסף. דני אלפרוביץ': "פתיחה מעולה שמשאירה טעם לעוד". שון אשתמקר: "היה נהדר ומעשיר"

קרא עוד >>>

"תודה על תקופה מדהימה!"

בזה אחר זה הסתיימו עוד שני מחזורים של קול הספורט והפרגונים לא מפסיקים להגיע. בתאל זכות: "תודה על חווית לימודים בלתי נשכחת". חוליאן רסניק: "הקורס נתן לי המון כלים להמשך". ועכשיו, הפנים קדימה לעבר שני מחזורים נוספים. מוזמנים להצטרף להצלחה!

קרא עוד >>>

שריקת פתיחה למחזורים ה-15 וה-16!

רגע לפני יומולדת 5 לקול הספורט, ואחרי שסיפקנו עשרות בוגרים לתעשיית התקשורת, נפתחו שני מחזורים נוספים לקורס שדרים וכתבי ספורט המוביל בישראל. בתאל זכות, סטודנטית בקורס ערב: "היה מדהיםםם. שיגיע כבר השיעור הבא!!"

קרא עוד >>>

"הקורס הכי טוב בארץ, בהבטחה!!"

הלימודים רק הסתיימו ושלושה מבוגרינו כבר עובדים ב-ONE. דין שטינברג: "שמח ומודה לאל שיצא לי להיות חלק מהדבר הזה שנקרא קול הספורט". יובל רוזנקוביץ': "שלושה חודשים הכי מעניינים בחיים שלי". ירין אלגריסי: "תודה רבה על החוויה"

קרא עוד >>>

שוברים שיאים: 32 מבוגרינו עובדים בערוץ הספורט וב-ONE!

נמשך מבול הבוגרים שלנו בעולם התקשורת ויותר מ-50 כבר השתלבו בתעשייה! בקול הספורט לא רק מדברים, עובדים!

קרא עוד >>>

שריקת פתיחה למחזור ה-14!

רותם ישראל ועמית הורסקי הוציאו לדרך עוד קורס מלא של קול הספורט, ובהמשך נפגוש את אבי מלר, מירי נבו ועמרי אפק, בדרך להפוך לעיתונאי ספורט!

קרא עוד >>>

"קול הספורט הוא המקום להגשים חלומות"

נשמעה שריקת הסיום לשני קורסים נוספים והסטודנטים לא מפסיקים להתרגש ולרגש אותנו. ירדן בלחסן, שכבר במהלך הלימודים השתלב ב-ONE בתפקיד עורך תוכן: "המרצים, הפעילויות והליווי הצמוד הם סוד הקסם של הקורס הטוב בעולם"

קרא עוד >>>

חגיגות בר מצווה בקול הספורט!

עם 50 סטודנטים נרגשים, נפתחו שני קורסים נוספים של קול הספורט. לא להאמין שכבר הגענו ל-13 קורסים. הסיפוק אדיר כשרשימת בוגרינו בתעשיית התקשורת הולכה וגדלה משבוע לשבוע, עם 12 בוגרים בערוץ הספורט ו-12 ב-ONE!

קרא עוד >>>