לפרטים נוספים:

בלוג

"אחת החוויות הטובות בחיי הגיעה לסיום"

בשעה טובה ואחרי חמישה חודשים, הסתיים המחזור ה-21. בחסות הקורונה יצאנו להקפאה ארוכה, אבל חזרנו עם הרבה אנרגיות והשלמנו קורס איכותי במיוחד. אור אשכנזי, בוגר טרי: "כל דקה הייתה מיוחדת". מיכאל וקנין: "חוויה מטורפת"

קרא עוד >>>

רותם ישראל: "כשאני מגיעה לערוץ הספורט ורואה במסדרונות רבים מבוגרי קול הספורט, זה ממלא אותי גאווה"

קול הספורט, בית הספר המוביל ללימודי תקשורת ספורט, סייע ליותר מ-100 בוגרים להתקבל לגופי התקשורת הגדולים ביותר. רותם ישראל, המנהלת המקצועית: "התלמידים מקבלים את התנאים הכי טובים כדי להצליח ובזכות הקורס הכניסה שלהם לעולם התקשורת היא חלקה"

קרא עוד >>>

הופעת בכורה מרתקת ליהונתן כהן בקול הספורט

ידע + כישרון + תשוקה + אישיות כובשת = יהונתן כהן. ואיזה כיף שהוא איתנו!

קרא עוד >>>

המחזור ה-21 יצא לדרך! ליאור בן עטר: "היה כיף ומעניין"

גם אחרי שבע שנות פעילות, בכל פעם מחדש מרגש לפתוח קורס. בן פורת יוסף, סטודנט טרי שלנו: "היה מאוד מעשיר". מיכאל ווקנין: "היה מעולה"

קרא עוד >>>

"היה תענוג צרוף. תודה רבה לרותם ישראל ולעמית הורסקי המקצוענים"

בשעה טובה, 20 קורסים מאחורינו, וכרגיל, הפרגונים לא מפסיקים להגיע. אלעד אפשרי: "קורס בלתי נשכח עם אנשים מדהימים". ליחי גרינשטיין: "הגשמת חלום ילדות". שירה רוזנבלום: "חוויה מטורפת"

קרא עוד >>>

הלו, זה בלומפילד!

איזו חוויה אדירה להתמקם ביציע העיתונאים באצטדיון המחודש ולשדר את המשחק המרכזי בין הפועל ת"א למכבי חיפה! בקול הספורט, המשפט "קורס מקיף ומגוון" הוא לא עוד קלישאה מכירתית שחוקה, אלא המהות שלנו כמוסד הלימודים המוביל בישראל בתחומו

קרא עוד >>>

שריקת פתיחה למחזורים 19 ו-20!

קצת לפני יומולדת 6 לקול הספורט ועם יותר מ-100 בוגרים שהשתלבו בתעשיית התקשורת, יצאו לדרך שני מחזורים נוספים לקורס תקשורת ספורט בניהולה המקצועי של רותם ישראל. אורטל בראון, סטודנטית חדשה שלנו: "היה ממש מקצועי ומעניין". שולמית שלי: "כיף ומסקרן"

קרא עוד >>>

"תודה על שלושה חודשים חווייתיים ברמות שלא אשכח"

שגיב רדא, שכבר במהלך הקורס החל לעבוד ב-ONE: "ממליץ לכל מי שרוצה לעסוק בתחום ללכת ללמוד אצל רותם ישראל ועמית הורסקי"

קרא עוד >>>

בדרך לטוקיו 2020: לינוי אשרם מתראיינת בקול הספורט

הספורטאית המדוברת ביותר בישראל פגשה את הסטודנטים של קול הספורט במסגרת יום צילום להכנת כתבת טלוויזיה. בדרך למשחקים האולימפיים עוצרים בקול הספורט.

קרא עוד >>>
עמית הורסקי, מנהל קול הספורט

עמית הורסקי – האיש שמאחורי הקול

מעל ל-25 שנים בתקשורת הספורט סייעו לעמית הורסקי להכשיר את הדור הבא של העיתונאים, הכתבים, השדרים והעורכים. הסיפוק שבעבודתו, הפעילות בקול הספורט והמפגש עם מסי >>

קרא עוד >>>
שדר ספורט? הדרך מתחילה בקול הספורט.

רוצה להיות שדר ספורט? 4 טיפים מנצחים לשדר המתחיל

להגיע מוכנים לכל משחק, להתחיל מקטן, לקבל את הכלים להצלחה בצורה מסודרת ועוד. רוצה להיות שדר ספורט ולהשתלב בתקשורת הספורט בארץ? ובכן, יש לנו כמה טיפים עבורך >>

קרא עוד >>>