לפרטים נוספים:

בלוג מקצועי

"אחלה של ספתח, איכותי ברמות, הרבה זמן לא נהניתי ככה מלמידה"

רותם ישראל, עמית הורסקי, אבי מלר ואהרל'ה ויסברג נתנו את האות לפתיחת המחזור ה-24. דור דייג, סטודנט טרי: "היה קטלני" 

קרא עוד >>>

"לא אשכח את החוויה הזאת לעולם"

המחזור ה-23 ננעל עם שיעור מרתק באולפן טלוויזיה בהדרכת המנהלת המקצועית רותם ישראל, שגם העניקה לבוגרים הטריים תעודות סיום. רון קלמן: "בחרתי נכון ואני גאה להיות בוגר של קורס תקשורת הספורט הטוב בישראל". שירה קז: "חוויה מדהימה"

קרא עוד >>>

עוד "מחזור קורונה" של קול הספורט יצא לדרך

עוד "מחזור קורונה" של קול הספורט יצא לדרך, וגם בפעם ה-23 מרגש לראות את הצעירות והצעירים עם מוטיבציית שיא להצליח בתחום התקשורת

קרא עוד >>>

"קורס מדהים ואיכותי, תודה על האכפתיות והיחס האישי"

עוד קורס מאתגר בימי קורונה הגיע לסיומו, וכרגיל זו הייתה חוויה יוצאת דופן. הבונוס: הרצאת אורח מרתקת של עפר שלח. שחף הירש, בוגר טרי: "קול הספורט הוא הקורס המקצועי ביותר שנותן את הכלים המדויקים והנכונים כדי להגיע הכי רחוק שיש!"

קרא עוד >>>

הלו, זה בלומפילד! בקורס המעשי ביותר משדרים במגרשים בהדרכת עמית הורסקי

"ינון אליהו בועט והכדור בפנים, איזה גול גדול! 0-1 פתח תקווה"! תלמידי קול הספורט זכו לעוד חוויה יוצאת דופן כששידרו, פרשנו וסיקרו את המשחק המרכזי במסגרת המחזור הראשון בליגת העל בין מכבי ת"א למכבי פתח תקווה

קרא עוד >>>

המחזור ה-22 יצא לדרך! אורי לורי: "היה מרתק"

בצל הקורונה, התרגשנו לפתוח עוד מחזור של קול הספורט. ניר שפיר, סטודנט טרי: "פתיחה מעולה"

קרא עוד >>>

"אחת החוויות הטובות בחיי הגיעה לסיום"

בשעה טובה ואחרי חמישה חודשים, הסתיים המחזור ה-21. בחסות הקורונה יצאנו להקפאה ארוכה, אבל חזרנו עם הרבה אנרגיות והשלמנו קורס איכותי במיוחד. אור אשכנזי, בוגר טרי: "כל דקה הייתה מיוחדת". מיכאל וקנין: "חוויה מטורפת"

קרא עוד >>>

רותם ישראל: "כשאני מגיעה לערוץ הספורט ורואה במסדרונות רבים מבוגרי קול הספורט, זה ממלא אותי גאווה"

קול הספורט, בית הספר המוביל ללימודי תקשורת ספורט, סייע ליותר מ-100 בוגרים להתקבל לגופי התקשורת הגדולים ביותר. רותם ישראל, המנהלת המקצועית: "התלמידים מקבלים את התנאים הכי טובים כדי להצליח ובזכות הקורס הכניסה שלהם לעולם התקשורת היא חלקה"

קרא עוד >>>

הופעת בכורה מרתקת ליהונתן כהן בקול הספורט

ידע + כישרון + תשוקה + אישיות כובשת = יהונתן כהן. ואיזה כיף שהוא איתנו!

קרא עוד >>>

"היה תענוג צרוף. תודה רבה לרותם ישראל ולעמית הורסקי המקצוענים"

בשעה טובה, 20 קורסים מאחורינו, וכרגיל, הפרגונים לא מפסיקים להגיע. אלעד אפשרי: "קורס בלתי נשכח עם אנשים מדהימים". ליחי גרינשטיין: "הגשמת חלום ילדות". שירה רוזנבלום: "חוויה מטורפת"

קרא עוד >>>

משדרים בבלומפילד בהדרכת מנהל קול הספורט עמית הורסקי

איזו חוויה אדירה להתמקם ביציע העיתונאים באצטדיון המחודש ולשדר את המשחק המרכזי בין הפועל ת"א למכבי חיפה! בקול הספורט, המשפט "קורס מקיף ומגוון" הוא לא עוד קלישאה מכירתית שחוקה, אלא המהות שלנו כמוסד הלימודים המוביל בישראל בתחומו

קרא עוד >>>