לפרטים נוספים:

בוגרים בתעשייה

יואב מודעי – ערוץ הספורט

יואב מודעי, בן 21 מת"א, עובד בערוץ הספורט בתפקיד עורך ה-NBA באתר.

יואב מספר על קול הספורט:
"אני מסתכל אחורה על כל ההחלטות שקיבלתי בחיים, ובמקום הראשון, בקלות – ההחלטה להירשם לקול הספורט. קול הספורט זה מה שחיבר בין החלום שלי למציאות, ואני תמיד אהיה אסיר תודה על כך לעמית הורסקי, לרותם ישראל ולכל שאר המרצים המדהימים שעושים עבודת קודש".

ענבר קובץ' – ערוץ הספורט

ענבר קובץ', בן 29 מת"א, עובד בערוץ הספורט בתפקיד עורך תוכן באתר.

ענבר מספר על קול הספורט:
"הניסיון בקורס קול הספורט של עמית הורסקי ורותם ישראל תרם לי רבות והכניס אותי לעולם התקשורת. במשך כל התקופה רותם, עמית והמרצים הנוספים הכווינו ועזרו לי להגיע מוכן לדבר האמיתי ואני שמח מאוד שלקחתי חלק בחוויה הזאת״.

דני אלפרוביץ' – ONE

דני אלפרוביץ', בן 24 ממבשרת ציון, עובד ב-ONE בתפקיד עורך תוכן.

דני מספר על קול הספורט:
"מאז ומתמיד חלמתי לעבוד בתעשיית תקשורת הספורט, אבל לא ידעתי איך להפוך את החלום למציאות ואז ראיתי את מודעת קול הספורט והכל השתנה! הקורס, בניהולו של עמית הורסקי הנהדר (!), נתן לי את הכלים המקצועיים ואת התמיכה והיה מעל ומעבר לכל ציפיותיי, תודה לעמית ולקול הספורט שעזרו לי להגשים את החלום!".

דור מרינה – ערוץ הספורט

דור מרינה, בן 23 מבית דגן, עובד בערוץ הספורט בתפקיד תחקירן בדסק הכדורסל.

דור מספר על קול הספורט:
"הגעתי לקול הספורט ללא מטרה מכוונת וללא שאיפה ספציפית לעבוד בתחום, אלא בעיקר ליהנות ולהעשיר את הידע. בקורס פגשתי את עמית הורסקי ורותם ישראל וצוות שלם של מרצים מעולים שפיתחו אצלי את הרצון והמוטיבציה לעבוד בתחום תקשורת הספורט. הקורס היה חוויתי ביותר וכלל התנסות בשלל התחומים הקיימים בענף והכין אותי בצורה מצוינת לקראת העבודה בתחום".

שגיב רדא – ONE

שגיב רדא, בן 29 מראש העין, עובד באתר ONE בתפקיד עורך תוכן.

שגיב מספר על קול הספורט:
"חווינו הרבה שיעורים מעשיים שגם היו מהנים מאוד וגם עזרו לצבור ניסיון. המקצועיות והאכפתיות של עמית הורסקי ורותם ישראל היו הדבר הכי חשוב בשיעורים לאורך כל הקורס. בנוסף אליהם, למדנו ממרצים שכבוד ללמוד מהם. במילה אחת: חוויה!".

 

ברית אלהר – ערוץ הספורט

ברית אלהר, בת 24 ממודיעין, עובדת בערוץ הספורט בתפקיד מפיקת שידורי החוץ של ערב הכדורסל.

ברית מספרת על קול הספורט:
"הגעתי לקול הספורט כי רציתי להכיר מקרוב את עבודת הכתב, השדר והמפיק בשטח, לחוות ראיונות, לעבוד בחדרי עריכה ולעמוד מול מצלמה. עמית הורסקי המליץ עלי לערוץ הספורט ומשם הדברים התגלגלו. תודה רבה לעמית על הדחיפה וההמלצה!".

עידו רקובסקי – הארץ

עידו רקובסקי, בן 30 מקיבוץ עין השופט, עובד בדסק הספורט בעיתון הארץ בתפקיד עורך.

עידו מספר על קול הספורט:
"מעבר להיותו קורס מעניין, מהנה, מעשיר וחוויתי, הוא נותן למשתתפים בו הזדמנות לחוות ולהתנסות במגוון התחומים שיש לתקשורת הספורט להציע: כתיבה, עריכה, שידור, דיווח, עמידה מול מצלמה, רדיו ושיח. רשימת המרצים מדברת בפני עצמה, והקשר שנרקם עם עמית ורותם ועם המרצים האחרים, הוא ייחודי לקול הספורט ועוזר ללמוד ולהבין טוב יותר את התחום. ממליץ לכל אחת ואחד שרוצה ללמוד על מגוון המקצועות בתקשורת הספורט – לבחור בקול הספורט".

נדב סלומון – ONE

נדב סלומון, בן 24 מקרית מוצקין, עובד באתר ONE בתפקיד עורך תוכן.

נדבר מספר על קול הספורט:
"עקבתי אחרי ׳קול הספורט׳ עוד כשהייתי בצבא ובהתחלה די תהיתי לגבי הקורס, לא רציתי להגיע ל״עוד קורס״. אחרי שנרשמתי, הבנתי באמת מהו קורס לעיתונאות ספורט ברמה המקצועית ביותר. המרצים הבכירים, דוגמת רותם ישראל, עמרי אפק ואבי מלר, והיחס האישי של מנהל קול הספורט, עמית הורסקי, לכל סטודנט גם לאחר הלימודים, מסבירים את הרוב הבולט של בוגרי קול הספורט בכלי התקשורת השונים".

תמיר ירדן – צ'רלטון

תמיר ירדן, בן 35 מנתניה, עובד בחדר שידור בערוצי הספורט של צ'רלטון ושדר ברדיו 'קול רגע'.

תמיר מספר על קול הספורט:
"הגעתי לקורס עם חלום לשדר ומאז שסיימתי את הלימודים יצא לי לשדר באצטדיון טדי, רמת גן ובמגרשים נוספים ברחבי הארץ. הכלים שקיבלתי בקורס המקצועי ביותר של עמית הורסקי ורותם ישראל מלווים אותי לכל מקום. שיעור העברית התקינה פוגש אותי בכל יום, הכנת תיקי השידור והעריכה העיתונאית פתחו לי את הראש להבנה כמה שיעורי בית יש לפני כל שידור. גאה להיות שייך לרשימה מכובדת של אנשים שהחלו בקול הספורט את הדרך להגשמת החלום".
ניבי כהן – one

ניבי כהן, בת 27 מרמת גן, עובדת ב-ONE בתפקיד מפיקת שידורי הליגה הספרדית והאיטלקית.

ניבי מספרת על קול הספורט:
"לאוהבי הספורט בינינו: אם בא לכם לעשות משהו טוב בשביל עצמכם – הירשמו לקול הספורט. הקורס יתעלה על כל הציפיות שלכם. במהלכו תתנסו בכל דבר אפשרי בתחום עם סוללת מרצים מעולה, אפילו בדברים שהם הרבה מעבר לספורט. עמית הורסקי ילווה אתכם כל הדרך, הוא משקיע בכל אחד הרבה מעבר למה שהוא צריך ובאמת עומד מאחורי כל מילה. אין הרבה אנשים כאלה. גם המפגשים עם רותם ישראל הם חוויה יוצאת דופן, היא מקצועית ומרתקת. בקיצור, ממליצה בחום!".

אור ריטר – ערוץ הספורט

אור ריטר, בן 25 מתל אביב, עורך תוכן באתר ערוץ הספורט ומגיש פינות בתכניות השונות של הערוץ.

אור מספר על קול הספורט:
"הקורס מושקע, מאתגר, מתנהל ברמה מאוד גבוהה וניכר שהמרצים נבחרים בקפידה. הקורס מקנה את הכלים הראשוניים שכל עיתונאי או איש תקשורת צריך ללמוד, ומעל לכל – כולל מרקם חברתי מצוין. ממליץ בחום!".

גילי וינר – וואלה!

גילי וינר, בת 31 מת"א, עובדת באתר וואלה! בתפקיד עורכת תוכן.

גילי מספרת על קול הספורט:
"חיפשתי את עצמי הרבה זמן, שאלתי את עצמי: במה אני טובה? מה מעניין אותי? קול הספורט פתח את עיני לעולם הספורט שאני כל כך אוהבת אבל מזוויות שונות ממה שהכרתי, ההרצאות והתרגולים מבכירים בתעשייה היו מרתקים והם עוזרים מאוד להתכונן למה שיהיה במקום העבודה. עמית הורסקי ליווה אותי לאורך כל הדרך והמליץ עלי לעורך וואלה!, בלעדיו לא הייתי מצליחה! עמית עזר לי להתכונן לכל הראיונות ונותן טיפים מעולים לעבודה בתעשייה. תודה!".

 

הדר אקריש – ONE

הדר אקריש, בת 22 ממושב מעונה בגליל המערבי, עובדת בערוץ ONE בתפקיד שדרית קווים וכתבת שטח.

הדר מספרת על קול הספורט:
"בקורס העשרתי את הידע מהמרצים הטובים ביותר שיש, ובין היתר למדתי את הבסיס לכתיבה עיתונאית, עמידה מול מצלמה, הגשת פאנלים, שידור קווים והכנת כתבות טלוויזיה. עמית הורסקי נתן לי מהרגע הראשון הרגשה טובה וידעתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. הוא מלווה, מקשיב ומייעץ לאורך כל הדרך וגם המליץ עלי ל-ONE".

גל פרגר – ערוץ הספורט

גל פרגר, בן 27 מהרצליה, עובד בערוץ הספורט בתפקיד תחקירן. גל החל לעבוד בערוץ כבר במהלך לימודיו בקורס.

גל מספר על קול הספורט:
"הקורס נותן כלים מקצועיים בצורה הכי מהנה שיש. הלימודים מקיפים את כל המדיות וכוללים התנסויות מעשיות רבות: הגשה ושידור באולפנים ובמגרשים, סדנאות כתיבה ועריכה עיתונאית, הכנת כתבות טלוויזיה, עריכת תכניות ועוד. בזכות המלצה של עמית הורסקי הגעתי לערוץ הספורט ואני ממליץ בחום לכל מי שמתלבט אם לעסוק בתחום".

 

דנה שמעונוף – ערוץ הספורט

דנה שמעונוף, בת 25 מת"א, עובדת בערוץ הספורט בתפקיד מפיקה לאחר שהמלצנו עליה עוד במהלך לימודיה בקורס.

דנה מספרת על קול הספורט:
"קול הספורט הוא עבורי הגשמת חלום. כל חיי חיפשתי מקום שבו אוכל לממש את האהבה שלי לספורט ולתקשורת. פה מצאתי בית, יחס חם ומקצועי, מרצים מהפסגה של עולם התקשורת והספורט, הכוונה נכונה וכלים מקצועיים. בנוסף לפן המקצועי, הכרתי אנשים שיש להם אהבה לתחום בדיוק כמוני. הקורס הוא חוויה מומלצת מאוד לאנשים שמחפשים מקצוע, וגם לכאלה שרוצים לעשות כיף. בזכות המלצה של עמית הורסקי התחלתי לעבוד בערוץ הספורט".

רוני לוי – וואלה!

רוני לוי, בן 24 מבת ים, עובד בוואלה! בתפקיד עורך תוכן ומבזקן בדסק החדשות.

רוני מספר על קול הספורט:
"עברתי את אחת החוויות המדהימות, המעניינות והכיפיות ביותר בחיים. כמו בכל התחלה, היו חששות ופחדים. אני הצעיר בחבורה, זה שכולם שאלו אותו מה אני עושה בקורס כשעוד בצבא. מהר מאוד החשש נעלם והכיף הגדול התחיל.

נזרקנו למים, עמדנו מול מצלמה, ומצאתי את עצמי שואל את גיא גודס שאלות במסיבת עיתונאים – אחד מרגעי השיא בקורס. תודה רבה לעמית הורסקי, בן אדם זהב שנתן לנו הכל בקורס, גם מקצועית וגם אישית. אין לי ספק שכולם עברו חוויה מדהימה".

שחר יוסף – ערוץ הספורט

שחר יוסף, בן 23 מעמק יזרעאל, עובד בערוץ הספורט בתפקיד תחקירן לאחר שהמלצנו עליו.

שחר מספר על קול הספורט:
"קול הספורט זה קודם כל חוויה אדירה, החל מעבודה על משדרי רדיו וטלוויזיה, דרך הרצאות עם אנשים בולטים בתעשייה ועד לתרגול מעשי של שידור במשחק חי. כל שיעור היה סוחף ומרגש. תודה על הכל, וכמובן תודה לעמית הורסקי על ההמלצה החמה שבזכותה התקבלתי לערוץ הספורט".

נדב גולדשטיין – ONE

נדב גולדשטיין, בן 32 מת"א, עובד ב-ONE בתפקיד עורך תוכן לאחר שהמלצנו עליו לעורכי האתר.

נדב מספר על קול הספורט:
"קול הספורט היה בשבילי בית חם, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית. הקורס פתח עבורי דלתות ועולמות חדשים, התנסיתי בסדנאות מעשיות ורכשתי כלים שעזרו לי להשתלב בתחום. מי שיש לו את התשוקה והאהבה למקצוע זה בהחלט המקום, כי עם מצוינות לא מתווכחים. ל-ONE הגעתי אחרי שמנהל קול הספורט, עמית הורסקי, המליץ עליי".

מורן קלפר – קשת, ערוץ 12

מורן קלפר, בן 24 מחדרה, הוא כתב בתכנית 'חי בלילה' בערוץ 12. לפני כן עבד מורן בערוץ הספורט בתפקיד עוזר הפקה והיה כתב בתכנית הבוקר של קשת.

מורן מספר על קול הספורט:
"מי שמתלבט לגבי קורס שדרים וכתבי ספורט – חבל על הזמן. אין מתחרים לקול הספורט. הקורס מכין אותך גם לדברים שהם מעבר. עמית הורסקי ליווה אותי, דחף וקידם. הקורס מכין אותך לכל תחומי התקשורת, כך שהוא מקנה ידע וכלים גם עבור כאלה שיעסקו בתחומים נוספים מעבר לספורט, כפי שאני עושה בקשת".

גיל קנל – ONE

גיל קנל, בן 23 מחולון, למד במחזור ה-14, וכבר במהלך הקורס התחיל לעבוד ב-ONE בתפקיד עורך תוכן.

גיל מספר על קול הספורט:
"קורס קול הספורט הוא חוויה שאין לתאר. מההתחלה קופצים ישר למים העמוקים: התנסויות בהגשה, כתיבה, עריכה, שידור ובעצם כל מה שקשור לעולם תקשורת הספורט. הקורס נתן לי טעימה מכל דבר, התנסות בכל דבר. מדי שבוע פגשנו את בכירי האנשים בתעשייה ולמדנו המון. לשמחתי התקדמתי מהר מהצפוי וכבר אחרי חודשיים התחלתי את צעדיי הראשונים בתעשייה בזכות המלצה של עמית הורסקי. כל זה לא היה קורה כל כך מהר ללא התמיכה והעזרה שלו".

קורל הרלב – ONE

קורל הרלב, בת 27 מבת ים, נשלחה על ידינו לריאיון ב-ONE והתקבלה לעבודה בקונטרול של ערוץ הטלוויזיה.

קורל מספרת על קול הספורט:
"קול הספורט היה חוויה גדולה. נהניתי לתרגל באולפני טלוויזיה ורדיו ובחדרי עריכה, לשדר, להגיש, לכתוב, לערוך, והכל בהדרכת הטובים ביותר בתחום. הליווי והתמיכה של עמית הורסקי עזרו לי מאוד, וכמובן שבזכות הקורס הגעתי ל-ONE".

רועי פנקובסקי – חדשות 13

רועי פנקובסקי, בן 28 מירושלים, עובד בחדשות 13 בתפקיד עורך תוכן בדסק הדיגיטל.

רועי מספר על קול הספורט:
"הקורס עזר לי להרחיב את האופקים בתחום התקשורת מלבד החדשות, והעניק לי נקודת מבט גם על אחורי הקלעים. השיעורים היו מהנים, מלמדים, ומעשירים".

לירן ביטון – Ynet וידיעות אחרונות

לירן ביטון, בת 27 מדימונה, עובדת בתפקיד כתבת שטח ב-Ynet ובידיעות אחרונות.

לירן מספרת על קול הספורט:
"כשהשארתי פרטים באתר קול הספורט וקיבלתי טלפון מעמית הורסקי, מיד הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. כשהתחלתי ללמוד הבנתי כמה השקעה וכמה כלים הקורס הזה מקנה, והכל בהדרכת המרצים הטובים ביותר. בקול הספורט זוכים לליווי אישי לאורך כל הדרך וזה מה שגרם לי להאמין בעצמי הרבה יותר. זה בית הספר הכי טוב בארץ לכל מי שחולם להשתלב בעולם התקשורת".

דור ישעיהו – ONE

דור ישעיהו, בן 22 מראשון לציון, למד במחזור ה-14, וכיום עובד בערוץ ONE בחדר שידור.

דור מספר על קול הספורט:
"בקול הספורט נחשפתי לראשונה לעולם הכל כך מרתק של תקשורת הספורט: הכנת כתבת טלוויזיה בחדר עריכה, שידור, הגשה ופרשנות במגרשים ובאולפני טלוויזיה ורדיו, סדנת כתיבה ועריכה עיתונאית ועוד תכנים רבים ומגוונים. הלמידה מהאנשים המובילים בתעשייה עזרה לי להבין איפה אני רוצה להיות. עם ליווי אישי של עמית הורסקי שתמיד היה זמין לכל שאלה או בקשה, הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה".

 

דודי קריחלי – ערוץ הספורט

דודי קריחלי, בן 22 מאור יהודה, למד במחזור ה-13 וכיום עובד בערוץ הספורט בתפקיד עורך תוכן.

דודי מספר על קול הספורט:
"מדובר בקורס מקצועי ונהדר, המרצים נותנים יחס אישי, חודשי הלימודים בקול הספורט היו חוויה עצומה ומעשירה, והכל בניצוחו של עמית הורסקי".

מיה בנאי – וואלה!

מיה בנאי, בת 32 מירושלים, היא מפיקת מדור הספורט באתר וואלה! לפני כן עבדה בערוץ הטלוויזיה של ONE בתפקידים מגוונים, ובין היתר ביימה כתבות והפיקה את התכנית "המנהלת".

מיה מספרת על קול הספורט:
"בהרבה מסגרות מבטיחים לנו פרקטיקה ולבסוף אנחנו מתבדים ויוצאים לחיים שבחוץ מבולבלים. בקול הספורט תם שלב החיפוש. נחשפתי לעולם רחב והתנסיתי הלכה למעשה באולפנים ובשטח, החל מכתיבה עיתונאית, דרך הכנת כתבת טלוויזיה, ועד לעבודה פרונטלית מרובה. ההרצאות של בכירי התעשייה היו מרתקות, בזכות הקורס התחלתי לעבוד ב-ONE ומשם עברתי לוואלה!".

אליענה ארמה – צ'רלטון

אליענה ארמה, בת 23 מתל אביב, עובדת בחדר שידור בערוצי הספורט של צ'רלטון. לפני כן הפיקה בערוץ הספורט.

אליענה מספרת על קול הספורט:
"במהלך הקורס חוויתי את אחת התקופות הטובות בחיי. מהרגע הראשון ידעתי שאני נמצאת בידיים הכי טובות. נחשפתי והתנסיתי בכל תחומי תקשורת הספורט, אם זה לראיין, לבנות ולערוך כתבות, לפרשן ולשדר משחקים ועוד. עבדנו עם המרצים הטובים ביותר בתחום והיחס היה יוצא דופן. התקבלתי לערוץ הספורט בעקבות המלצתו של עמית הורסקי שתמך בי ובכל הסטודנטים לאורך כל הדרך".

שקד עמירם – ONE

שקד עמירם, בן 21 מירושלים, לומד במחזור ה-14, וכבר במהלך הקורס התחיל לעבוד ב-ONE בתפקיד עורך תוכן.

שקד מספר על קול הספורט:
"קורס שהפך אותי מילד עם כישרון מסוים לאיש מקצוע שיש לו מה להציע בתעשייה. גרף ההתקדמות שלי בקול הספורט נסק פלאים בזכות עמית הורסקי וצוות המרצים. בסופו של דבר, עמית גם המליץ עלי ל-ONE, ניגשתי לריאיון עבודה, התקבלתי לתפקיד עורך תוכן והגשמתי חלום".

קטיה אגינוב – Ynet

קטיה אגינוב, בת 28 מנתיבות, עובדת ב-Ynet בתפקיד כתבת. לפני כן עבדה בערוץ 13 ובנענע 10.

קטיה מספרת על קול הספורט:
"מעבר לכך שמדובר בקורס חווייתי שמאפשר היכרות עם אנשים מקסימים, לומדים המון דברים מתחום תקשורת הספורט ומתנסים בכתיבה ועריכה עיתונאית, בעמידה מול מצלמה ובהגשה ושידור באולפנים ובמגרשים. לצד הרצאות רבות הנוגעות בהיבטים שונים של העבודה בתחום, יש גם המון רגעי צחוק שתורמים לאווירה הנפלאה".

רועי כהן – ערוץ הספורט

רועי כהן, בן 25 מראשון לציון, למד במחזור ה-13 וכיום עובד בערוץ הספורט בחדר שידור.

רועי מספר על קול הספורט:
"קול הספורט הוא ללא ספק הקורס הטוב ביותר ללימודי תקשורת ספורט. המרצים מדהימים, מקצועיים, מלמדים ומעניינים. זאת הייתה חוויה יוצאת דופן בכל שיעור מחדש. ככל שהקורס הלך והתקדם, רק רציתי שהשיעור הבא יגיע. ממליץ בחום לכל מי שמתלבט אם והיכן ללמוד תקשורת ספורט".
עמית קרקו – ONE

עמית קרקו, בת 25 מרחובות, עובדת ב-ONE בתפקיד כתבת כדורגל.

עמית מספרת על קול הספורט:
"הלימודים מאתגרים, מעשירים ומעניינים מאוד. הפרקטיקה מוסיפה המון ומייחדת את הקורס הזה. איפה עוד הייתי יכולה לשאול את ברק יצחקי שאלה במסיבת עיתונאים? או לעמוד מול מצלמה באימון של מכבי ת"א בקרית שלום? עמית הורסקי זמין בכל עניין, מפרגן וקשוב תמיד. אין ספק שזה קורס חובה לכל חובב ספורט".

אורי זעפרני - ערוץ הספורט
אורי זעפרני – ערוץ הספורט

אורי זעפרני, בן 26 מרחובות, עובד בערוץ הספורט בתפקיד עוזר הפקה.

ירדן בלחסן – ONE
ירדן בלחסן, בן 22 מחצור הגלילית, למד במחזור ה-13 וכיום עובד באתר ONE בתפקיד עורך תוכן.

ירדן מספר על קול הספורט:
"התעניינתי בקול הספורט עוד כשהיה בחיתוליו, ואני שמח שעשיתי את הצעד הזה ובחרתי נכון. עמית הורסקי עזר לי להגשים את החלום הכי גדול שלי בכך שהמליץ עלי ל-ONE, ומפה מתחיל המסע. הקורס מדהים, היחס אישי וסבלני, וזו החוויה הכי גדולה שעברתי. אין ספק שאתגעגע לשיעורים והחברים. קול הספורט זה כמו משפחה ואני ממליץ בחום לכל מי שמתעניין בתחום".
בן ויניק – ONE

בן ויניק, בן 25 מראשל"צ, עובד ב-ONE בתפקיד כתב שטח. לפני כן עבד בערוץ הספורט.
בן מספר על קול הספורט:
"עברתי בקול הספורט חוויה מדהימה של פעם בחיים! הקורס מלמד ומעצב באווירה חמה ומשפחתית. הוא נתן לי את הכלים הנחוצים ואת קרש הקפיצה אל תוך עולם תקשורת הספורט שכל כך חלמתי לעסוק בו. תודה!".

אסף אשכנזי - ערוץ הספורט
אסף אשכנזי – ערוץ הספורט

אסף אשכנזי, בן 27 מת"א, עובד בערוץ הספורט בתפקיד תחקירן בדסק החדשות.

נוי וינברג – ONE

נוי וינברג, בת 24 מפ"ת, התקבלה כבר במהלך הקורס ל-ONE לתפקיד עורכת לוח השידורים. כיום עובדת ככתבת שטח של הערוץ והאתר ומביימת כתבות צבע.

נוי מספרת על קול הספורט:
"הקורס מעשיר מאוד ובעיקר מעשי. העבודה בשטח מלמדת איך באמת עושים את זה. לדוגמה, כאשר הגעתי ל-ONE בעקבות המלצה של עמית הורסקי והייתי צריכה להכין כתבות לאתר, היה לי יותר קל כי כבר עשיתי את זה בקורס".

מתן בכור – ערוץ הספורט

מתן בכור, בן 23 ממודיעין, עובד בערוץ הספורט בתפקיד עורך תוכן. לפני כן ערך בוואלה! בעקבות המלצת מנהל קול הספורט, עמית הורסקי.

מתן מספר על קול הספורט:
"הקורס מגיש לסטודנטים כלים מקצועיים מגוונים בשילוב עם הנאה מרובה ויחס אישי ממנהל הקורס, עמית הורסקי. התכנים ברמה גבוהה ביותר, המרצים הנפלאים נבחרים בקפידה ועבודת השטח הרצינית נותנת לסטודנטים תחושה שהם כבר עובדים בתחום. אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לבצע את הצעד הראשון ולהיכנס לעולם תקשורת הספורט להירשם לקול הספורט!".
סתיו איפרגן – מעריב

סתיו איפרגן, בת 23 מפתח תקווה, כותבת במעריב. בעבר כתבה באתר ספורט1 מבית צ'רלטון. סיקרה את המשחקים האולימפיים בריו 2016.

סתיו מספרת על קול הספורט:
"הקורס מושקע מאוד ורואים שנעשתה מחשבה על תהליך בנייתו. קיבלתי הרבה כלים. בחירת המרצים מצוינת – שילוב של עיתונאים מהפרונט ומאחורי הקלעים. אני ממליצה למי שרוצה להיות חלק מהעולם הזה להירשם לקול הספורט".

יעקב מאיר – ישראל היום

יעקב מאיר, בן 27 מכפר חב"ד, עובד בעיתון ישראל היום בתפקיד כתב כדורסל. לפני כן עבד באתר ספורט1 ובאתר ONE בתפקיד עורך תוכן.

יעקב מספר על קול הספורט:
"הקורס מושקע ומאורגן בקפידה עד הפרט האחרון. בזכות קול הספורט התאפשר לי ליצור קשר עם אנשים מהתחום שלא הייתה לי הזדמנות להכירם לפני כן. נהניתי מאוד מסדנת הכתיבה ומהיחס האישי והחם של מנהל הקורס עמית הורסקי – יחס שנמשך גם שנים לאחר סיום הלימודים".

רבקה מלכה – ONE

רבקה מלכה, בת 24 מרחובות, עובדת ב-ONE בתפקיד עורכת לוח השידורים של הערוץ.

רבקה מספרת על קול הספורט:
"הגעתי לקורס עם המון חששות בנוגע להתאמה שלי לעולם תקשורת הספורט, אבל כבר בשיעור הראשון הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. בעזרת עמית הורסקי וצוות המרצים הנפלאים למדתי ונחשפתי לעולם המרתק. אין ספק שהקורס תרם לי גם בפן המקצועי וגם בפן האישי, ובזכותו גם התקבלתי לעבודה ב-ONE".
נעמה וולף – ערוץ הכנסת

נעמה וולף, בת 25 מקרית ארבע, עובדת בערוץ הכנסת בתפקיד תחקירנית.

נעמה מספרת על קול הספורט:
"קורס מדהים! מלבד זה שנהניתי, למדתי המון. כמות ההשקעה בלתי מוגבלת גם ברמה האישית וגם ברמה הכיתתית. אני מכירה עוד קורסים כאלה מקרוב והם לא מתקרבים למה שחוויתי בקול הספורט. גם אם אתם רק אוהבים ספורט ולא בהכרח מתכוונים לעבוד בתחום התקשורת, הירשמו! חווית חובה לחובבי ספורט!".

יוסי חי חנוכה – ישראל היום

יוסי חי חנוכה, בן 29 מטירת כרמל, עובד בעיתון ישראל היום בתפקיד עורך תוכן. לפני כן עבד במעריב וב-ynet וידיעות אחרונות.

יוסי מספר על קול הספורט:
"במהלך הקורס עברנו השתלמויות, הרצאות ותרגולים במגוון נושאים המכסים את תחום התקשורת, שאותם העבירו טובי המרצים בתעשייה. בתכנית הלימודים משולבת המון עבודה מעשית. פרקטיקה – זה שם המשחק בקול הספורט. התכנים בקורס מדמים אחד לאחד את העבודה בשטח".

בניה קוודרט – ערוץ 13

בניה קוודרט, בן 27 מבית שמש, בוגר המחזור התשיעי, עובד בחדשות 13 בתפקיד עורך תוכן בדיגיטל.

בניה מספר על קול הספורט:
"הקורס היה חוויה מדהימה! למדתי ממיטב המרצים בתחום תקשורת הספורט. כיום, כשאני עורך כתבות, אני משתמש בכלים שלמדתי בסדנת הכתיבה המעולה. תודה מיוחדת לעמית הורסקי, שעוד בזמן הקורס שלח אותי לריאיון עבודה. מאז היה איתי בקשר קבוע, עד שמצאתי עבודה שמסתדרת לי בלו"ז, בתור סטודנט שומר שבת. עמית התקשר לאחל לי מזל טוב על העבודה החדשה, עוד לפני שידעתי שהתקבלתי. מסתבר שיחס אישי אינו בהכרח קלישאה".

יובל זהבי – ערוץ הספורט

יובל זהבי, בן 22 ממושב נווה ירק, למד במחזור ה-11 וכיום עובד בערוץ הספורט במערכת חדשות הספורט.

יובל מספר על קול הספורט:
"הקורס היה חוויה אדירה, שילוב של למידה, כיף וצבירת ניסיון. חיכיתי בציפייה לכל שיעור. אין לי ספק שקול הספורט הוא הדרך הטובה ביותר להשתלב היום בתעשיית תקשורת הספורט. ממליץ בחום לכל האנשים שמעוניינים לעסוק בתחום ולכאלה שפשוט אוהבים ספורט".

ניתאי שגיב – תאגיד השידור 'כאן'

ניתאי שגיב, בן 22 ממודיעין, עובד בתאגיד השידור 'כאן' בתפקיד מפיק. לפני כן ערך באתר ONE.

ניתאי מספר על קול הספורט: 
"כבר במפגש הראשון ידעתי שאני נמצא במקום הנכון. הקורס התנהל בצורה מאוד מקצועית, החל מהמרצים, התכנים והאנשים שפגשנו, וכל אחד קיבל יחס אישי. לפני הקורס הייתי עם מעט מאוד ידע והבנה בעולם הזה, והיום אני הרבה יותר חכם, וכמובן עם משרה ביד. לכל מי שמעוניין לרדוף אחרי החלום ולעבוד בתקשורת הספורט, קול הספורט זה המקום עבורו!".
אביב קליין – ערוץ הספורט

אביב קליין, בן 22 מקדימה, למד במחזור ה-11 וכיום עובד בערוץ הספורט בתפקיד תחקירן.

אביב מספר על קול הספורט:
"קול הספורט הוא הקורס המושלם לכל אחד שרוצה להיכנס לתחום תקשורת הספורט. המרצים איכותיים, האווירה מצויית, היחס אישי וכמובן שיש עזרה בקבלת עבודה בסיום הקורס".

סער גיט – Ynet וידיעות אחרונות

סער גיט, בן 24 מפ"ת, עובד בידיעות אחרונות ובאתר Ynet בתפקיד כתב ועורך תוכן. סער מסקר בעיקר את ענף הטניס ואנ.בי.איי.

סער מספר על קול הספורט:
"הקורס סיפק לי כל מה שביקשתי, הכל עם ליווי צמוד של עמית הורסקי ובאווירה של משחק בית, כשהמוטו המרכזי הוא פחות תיאוריות ויותר עשייה. שם המשחק הוא להתנסות בדבר עצמו במקום לדבר עליו. אני חושב שהחיוך הזה שלא יורד לך כל הדרך הביתה חזרה מבית העיתונאים אומר הכל על רמת ההנאה והכיף. אם אתם אוהבים ספורט, חיים תקשורת ורוצים ללמוד איך משלבים את שניהם כמו שצריך – קול הספורט הוא הבית שלכם".

 

תומר איזנמן – ONE

תומר איזנמן, בן 30 מהרצליה, עובד ב-ONE בתפקיד כתב כדורסל.

תומר מספר על קול הספורט:
"קול הספורט הוא המקום המושלם להפוך את האהבה לספורט מתחביב למקצוע אמיתי. מצאתי בית חם ומקצועי, רכשתי כלים שפתחו עבורי דלתות, קיבלתי את ההכוונה האידיאלית מפי עיתונאי הספורט הטובים בארץ. תודה רבה ושאפו גדול לעמית הורסקי מנהל הקורס ולרותם ישראל המנהלת המקצועית על הכל!".

רועי שלם – מכבי ת"א

רועי שלם, בן 24 מרמה"ש, מסקר את משחקי מכבי ת"א בכדורסל עבור מחלקת התקשורת והדיגיטל של המועדון. לפני כן היה כתב שטח במשך שנתיים וחצי באתר ONE.

רועי מספר על קול הספורט:
"הקורס מקצועי, ענייני ומרחיב אופקים. עמית הורסקי לוקח את הקורס למקום אישי, חשוב לו לתת יחס לכל אחד, והוא תמיד זמין בכל עניין. כל מי שחי ספורט ורוצה להיכנס לעולם התקשורת, קול הספורט זה המקום בשבילו".

ארד ירושלמי – ערוץ הספורט

ארד ירושלמי, בן 25 מנס ציונה, הומלץ על ידינו לערוץ הספורט, התקבל לתפקיד עוזר הפקה והתקדם למשרת עורך תוכן.

ארד מספר על קול הספורט:
"הקורס מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. חוויתי את העולם הזה מכל הכיוונים וקיבלתי תמונה הרבה יותר רחבה איך הוא פועל, דבר שעזר לי להרגיש מוכן להיכנס לשוק העבודה ובכל הכוח. התקבלתי לתפקיד בעקבות המלצה חמה של עמית הורסקי, ובמסגרתו אעבוד עם עורכי התכניות השונות כמו חדשות הספורט ומגרש פתוח ואספק להם חומרים ויזואליים על פי דרישתם".

שניר פסטמן – ONE
שניר פסטמן, בן 23 מפתח תקווה, למד במחזור ה-13 וכיום עובד באתר ONE בתפקיד עורך תוכן.

שניר מספר על קול הספורט: 
"הקורס הוא חוויה מעצימה ולמדנו בו את רזי המקצוע ברמה הגבוהה ביותר. קיבלתי את הכלים הכי טובים שיכולים להיות ושיעזרו לי להתמודד בעולם האמיתי. צוות המרצים מובחר ביותר וכל שיעור הוא חוויה בפני עצמה. עמית הורסקי שהמליץ עלי ל-ONE נותן הרגשה משפחתית שגורמת לך בכל פעם לציפייה והמתנה לשיעור הבא".
נוי פרל – ערוץ הספורט

נוי פרל, בן 29 מת"א, הוא עורך משנה בתכניות בוקר ספורט ומגרש פתוח בערוץ הספורט.

נוי מספר על קול הספורט:
"עברתי את אחת החוויות המהנות בחיי. בקורס יש הרצאות של מיטב עיתונאי הספורט וליווי צמוד של עמית הורסקי שמכין אותך לעולם התקשורת. צברתי ניסיון, העשרתי מאוד את הידע מהסדנאות הרבות שעברנו וגם הכרתי חברים לחיים".

אסף הרמן – ערוץ הספורט

אסף הרמן, בן 24 מבית חנניה, נשלח על ידינו במהלך הקורס לריאיון עבודה בערוץ הספורט והתקבל לתפקיד עוזר הפקה. כיום עובד כתחקירן.

אסף מספר על קול הספורט:
"התלבטתי היכן ללמוד ובחרתי בקול הספורט לאחר סקר שוק שערכתי, בו גיליתי כי בתעשייה השתלבו המון בוגרי הקורס. אין ספק שזו הייתה החלטה מצוינת. הקורס מקצועי, מעשי ומהנה. כשבועיים לסיומו, קיבלתי את הטלפון המיוחל מערוץ הספורט בו נאמר לי שהומלצתי ע"י עמית הורסקי. הגשמתי חלום והכל הודות לקול הספורט. אני ממליץ לכולם להירשם עוד היום לקורס תקשורת הספורט המוביל בישראל!".

אור בסן – ONE

אור בסן, בן 23 ממושב גינתון, הוא עורך שידורי הליגה הספרדית באתר ONE אחרי שהמלצנו עליו לתפקיד. אור מכין את הליין-אפ, כותב טקסטים, ומכוון את השדרים.

אור מספר על קול הספורט:
"במהלך הלימודים חוויתי מקרוב את העבודה באולפנים השונים ובאצטדיונים. למדתי להכין כתבת טלוויזיה, להגיש, לכתוב ולערוך, וקיבלתי טיפים רבים מאנשי מקצוע איכותיים שמאוד היה לי כיף לשמוע ולשוחח איתם".

נדב צרפתי – ישראל היום

נדב צרפתי, בן 30 מהרצליה, עובד בישראל היום בתפקיד עורך תוכן. לפני כן עבד ב-ONE, במעריב ובאתר ספורט1 מבית צ'רלטון.

נדב מספר על קול הספורט:
"הקורס מקנה המון ניסיון מעשי בשלל תחומי תקשורת הספורט. ההרצאות שמועברות על ידי בכירי אנשי התקשורת תורמות מאוד והמידע הרב שרכשתי במהלך הקורס משמש אותי יום יום בעבודה".

איגנסיו ברנבאום – צ'רלטון

איגנסיו ברנבאום, בן 21 מאשדוד, עובד בערוצי הספורט של צ'רלטון בחדר שידור.

איגנסיו מספר על קול הספורט:
"הקורס היה חוויה מדהימה. שילוב של למידה, כיף וצבירת ניסיון. קול הספורט נתן לי את הכלים הנחוצים בשביל להיכנס לעולם תקשורת הספורט שכל כך חלמתי לעסוק בו. ממליץ בחום לכל מי שמתעניין בלימודי תקשורת ספורט".

דורון אילת – ערוץ הספורט

דורון אילת, בן 26 מראשל"צ, עובד בערוץ הספורט במחלקת הפרומו. לפני כן עבד ב-ONE בתפקיד עורך תוכן.

דורון מספר על קול הספורט:
"הגעתי לקול הספורט בראש נעול על תחום הרדיו. בקורס נאמר לי לשמור על ראש פתוח וכך עשיתי. למדתי בו המון על עולם תקשורת הספורט, והכל בליווי אישי וצמוד של עמית הורסקי שגם המליץ עלי ל-ONE. בזכות ההמלצה השתלבתי בעבודה. כיום אני עובד בערוץ הספורט ואני ממליץ לכל מי שחלומו לעסוק בעולם תקשורת הספורט שיירשם לקול הספורט".

יניב רבינוביץ' – ערוץ הספורט

יניב רבינוביץ', בן 22 מכפר סבא, עובד בערוץ הספורט בתפקיד עורך משנה בדסק ליגת האלופות. לפני כן כתב בידיעות אחרונות וב-ynet.

יניב מספר על קול הספורט:
"הקורס מצוין וחוויתי. יש בו הכל: סדנאות כתיבה ועריכה עיתונאית, הרצאות של אנשי התקשורת הבכירים ביותר, עבודה מול מצלמה, הגשה ושידור באולפנים ובמגרשים, הכנת כתבות טלוויזיה, עבודה בחדרי עריכה ועוד. הקורס מגוון ומקנה ידע ויסודות בשביל להיכנס לעולם התקשורת. מומלץ מאוד עבור כל מי שרוצה להשתלב בתחום".

געש גרייף – ONE

געש גרייף, בן 26 מהרצליה, למד במחזור הראשון של קול הספורט, וכיום עובד ב-ONE בתפקיד עורך ראשי של שידורי הליגה האיטלקית. לפני כן עבד בצ'רלטון.

געש מספר על קול הספורט:
"הקורס של קול הספורט הוא חוויה מעשירה שעוזרת לך להכיר את עולם התקשורת ובפרט את תקשורת הספורט. למדנו איך הדברים עובדים בשטח, האווירה נפלאה והיחס אישי ברמה מופלאה".

אלקנה איצקוביץ' – צ'רלטון

אלקנה איצקוביץ', בן 25 מתל אביב, עובד באתר ספורט1 מבית צ'רלטון בתפקיד עורך תוכן. אלקנה מעבד את המידע המגיע למערכת מהכתבים, עורך טקסטים ונותן כותרות.

אלקנה מספר על קול הספורט:
"הגעתי לקורס עם ציפיות גבוהות ועם מטרה ברורה בראש. לומר את האמת, אפילו די סקפטי. אבל נפתחו לי אופקים, למדתי המון דברים שלא חשבתי בכלל שאלמד. קול הספורט עיצב מחדש את הכתיבה שלי, היצירתיות שלי והמקצועיות שלי. היום אני על המסלול המהיר להגשמת החלומות שלי ולקורס יש קרדיט ענק בזה".

 

אבירן גרין – ערוץ הספורט

אבירן גרין, בן 25 מחולון, עובד באתר ערוץ הספורט בתפקיד עורך תוכן. אבירן בוחר תכנים, נותן כותרות ועוד. לפני כן ערך בספורט1.

אבירן מספר על קול הספורט:
"הקורס תרם לי המון וחשף בפניי את העולם שעומד מאחורי המידע שצרכני הספורט מקבלים. קיבלתי ידע רב בפן המעשי, כמו הכנת כתבה לאינטרנט, הכנת כתבת טלוויזיה, הגשה, עריכה, דיווח קווים, שידור משחקים ועוד. בקול הספורט הכרתי אנשים מצוינים וזכיתי לתמיכתו של עמית הורסקי שהשקיע המון מזמנו על מנת שנפיק מכל רגע את המקסימום. זאת הייתה חוויה מדהימה ומשתלמת".

לביא רז – צ'רלטון

לביא רז, בן 25 מפרדסיה, למד במחזור השביעי של קול הספורט, וכיום עובד בערוץ ספורט1 בתפקיד מפיק.

לביא מספר על קול הספורט:
"במהלך הקורס רכשתי כלים והתנסויות לעבודה בתקשורת וכך גם גדלה בי האמונה שאפשר להתקבל לעבודה בתעשייה בשלל תפקידים שונים. במהלך לימודי בקורס הגשתי קורות חיים למגוון משרות עד שלבסוף התקבלתי לערוץ הספורט ובהמשך עברתי לצ'רלטון. תאמינו בעצמכם והשמיים הם הגבול".

אור סוכריאנו בוגר קורס שדרי ספורט
אור סוכריאנו – צ'רלטון

אור סוכריאנו, בן 27 מפתח תקווה, שדר כדורגל בצ'רלטון ובתכנית "שבת של כדורגל".

מתן נבון – שגב ספורט

מתן נבון, בן 26 ממכבים-רעות, משדר את משחקי מכבי חיפה בכדורסל מטעם חברת שגב ספורט. בעבר עבד באתר ONE בתפקיד עורך תוכן.

מתן מספר על קול הספורט:
"הקורס ענה על כל מה שציפיתי, ויותר. מההרצאות המעניינות של אנשי הספורט שכולנו מכירים, דרך הפעילויות המהנות והמעשירות בשטח, ועד להמלצה החמה של עמית הורסקי שפתחה לי את הדלת לעולם תקשורת הספורט. קורס חובה לכל מכורי הספורט".

דניאל כהן – ידיעות הנגב

דניאל כהן, בן 28 מבאר שבע, כותב בעיתון ידיעות הנגב ובאתר 'מיינט באר שבע'.

דניאל מספר על קול הספורט:
״במסגרת הקורס למדתי המון בכל הקשור לתקשורת הספורט. חשוב להדגיש שהקורס לא נותן רק כלים להתמודדות מול מצלמה אלא גם בכלי הרדיו השונים לאנשים המעדיפים את הפלטפורמה הזאת על טלוויזיה. אני מודה מאוד לעמית הורסקי על ההכוונה והעזרה וכמובן על המילה הטובה״.

שחר איוואן בוגר קול הספורט
שחר איוואן – צ'רלטון

שחר איוואן, בן 29 מראשון לציון, עורך שידור בצ'רלטון ושדר בתכנית "שבת של כדורגל"

רותם אברמוביץ' – 'השבוע באשדוד'

רותם אברמוביץ', בן 34 מקרית אונו, כותב טורים אישיים במגוון נושאים בעיתון 'השבוע באשדוד'.

רותם מספר על קול הספורט:
"הגעתי לקול הספורט לאחר המלצות חמות מאנשים המקורבים לתחום, ומהר מאוד הבנתי שבחרתי נכון. במסגרת ההכשרה שלי כעיתונאי ספורט, עברתי סדנאות בנושאים שונים בהדרכת אנשי המקצוע המובילים בארץ, התנסיתי בשידור חי של משחקים, בדיווחים מהקווים, בהכנת כתבות טלוויזיה, והכל תוך ליווי צמוד, אבהי, אכפתי ומקצועי של עמית הורסקי. לעולם לא אשכח את הקורס".
ניב שמולי – 'סלאומית'

ניב שמולי, בן 25 מראשון לציון, הוא הבעלים של אתר 'סלאומית' העוסק בליגה השנייה בכדורסל ופרשן ברדיו קול רגע. בעבר ערך שמולי את אתר ספסל.

ניב מספר על קול הספורט:
"יצאתי מהקורס עם המון כלים שאני נושא אותם עד היום. מעבר להנאה והחוויה, עמית הורסקי דאג לתכנים מעשירים, פרקטיים, מקצועיים ולימודיים עם ליווי אישי שנמשך גם לאחר הקורס. אני יכול לומר בפה מלא שכל מי שחושב על תקשורת הספורט חייב לעבור את המסלול. הריגוש והציפייה לימי שישי בבית העיתונאים מעלים בי תמיד געגועים לתקופה יפה".

 

 

 

גייל מיכאלי – 'כאן דרום'

גייל מיכאלי, בת 27 מאשקלון, עובדת בעיתון "כאן דרום' מבית רשת שוקן. גייל עורכת במדור הספורט ומסקרת מגוון ענפים.

גייל מספרת על קול הספורט:
"הקורס נתן לי כלים ייחודיים שעזרו לי להשתלב בתעשייה והכינו אותי לקראת הדבר האמיתי. השיעורים מעשירים מאוד, כל מרצה מלמד מהניסיון האישי שלו בתחום ומעביר לתלמידים את הידע העצום בצורה עניינית ומאתגרת. כל מי שמכוון את עצמו לתעשיית הטלוויזיה, הרדיו והעיתונות הכתובה – קול הספורט זה המקום עבורו".

אבנר גולן – קול הכנרת

אבנר גולן, בן 40 מקיבוץ כנרת, הוא עורך ומגיש התכנית הספורט "אימון קליעות" ברדיו קול הכנרת.

אבנר מספר על קול הספורט:
"בלי לשים לב עברו שלושה חודשים שבהם ציפיתי לימי שישי ולנסיעות לת"א – נסיעות שאף פעם לא הרגישו ארוכות. ככה זה כשאתה עושה משהו שאתה אוהב. אני ממליץ לכל מי שחולם להשתלב בעולם הענק הזה של תקשורת הספורט להצטרף לנבחרת קול הספורט וללמוד מהטובים ביותר ובצורה הפרקטית ביותר".

גלעד איזנטל – מכבי ת"א

גלעד איזנטל, בן 22 מהיישוב איתמר בשומרון, מסקר את משחקי מכבי ת"א עבור מחלקת התקשורת והדיגיטל של מכבי ת"א בכדורסל.

גלעד מספר על קול הספורט:
"זאת הייתה חוויה מלמדת, מקצועית ובעיקר מהנה מאוד! לא נתקלתי במקצועיות כזאת בשום מקום שהייתי בו. כל מה שנאמר בריאיון המקדים על ידי עמית הורסקי אכן התקיים במציאות וכל שיעור היה יותר מעשיר מקודמו. שידרנו במגרשים, הגשנו באולפני טלוויזיה ורדיו, הכנו כתבות טלוויזיה, והכל בהדרכת האנשים הכי בכירים בתקשורת הספורט. אני ממליץ לכל מי שספורט זורם בעורקיו ללכת על זה".