בוגרים בתעשייה

unnamed
״הקורס נתן לי המון ביטחון עצמי וידע שאי אפשר למצוא במקום אחר. הלימודים מושקעים ומעניינים עם מרצים שאיכפת להם שבאמת נצליח״.
אופיר רבינוביץ׳
עובדת בחדר שידור ב-ONE
0108d068-e262-4a28-9be7-9ce55d8367ba
"קול הספורט הוא הכניסה המושלמת לעולם תקשורת הספורט. התכנים מאוד מהנים ומעשירים ומועברים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. הליווי של עמית הורסקי הוא מאוד חם ואישי וכולל המון עזרה במציאת עבודה. אני מודה רבות לעמית ולרותם ישראל על כך ששלחו אותי לריאיון בספורט1, וכמובן על היחס החם".
מיכאל מלבין
מפיק בערוץ ספורט1‎
רו קון
“האהבה הזאת שהייתה בגדר חלום כל החיים, הפכה למציאות בקול הספורט. תודה אישית לעמית, לרותם ולכל שאר המרצים המוכשרים שנתנו לי את הכלים הנכונים והיחס האישי החם וכמובן תודה על ההמלצה ל-ONE”.
רן קון
עובד בחדר שידור ב-ONE‎
צילום מסך 2023-06-26 135021
״מלבד החוויה האדירה של הקורס והחברים הטובים, קיבלתי גם כלים משמעותיים שעזרו לי להתפתח בכתיבה וביכולות שלי ויצרתי קשרים טובים בתקשורת הספורט, מומלץ ממש!״
אלחנן הכהן
עורך תוכן בישראל היום
צור מרגוליס
"אלה היו שלושה חודשים שמתומצתים הכי טוב להבנה של מה זה תקשורת הספורט. תכנים מלמדים, מרצים מהשורה הראשונה, ומעל הכל יחס אישי ומדהים. אני מודה לעמית הורסקי ולרותם ישראל על הקורס ועל כך ששלחו אותי לריאיון עבודה ב-ONE, וממליץ בחום למי שרוצה להשתלב בתחום, או להרחיב את הידע".
צור מרגוליס
כתב שטח ב-ONE
1
"קול הספורט פתח לי את הדלת לעולם המרתק של תקשורת הספורט, והכין אותי בדרך הטובה ביותר כדי שאוכל להשתלב בו בהצלחה. הליווי של עמית הוא אישי וחם, המרצים הם מהבכירים והמקצועיים בתחומם, והמפגשים הם מגוונים, איכותיים, מרתקים, מעשירים, חווייתיים, ומאוד, אבל מאוד פרקטיים. כשככה נראה הקורס, באמת שאין ברירה אלא פשוט להנות ולהצליח!״"
יובל שגיא
תחקירן בערוץ הספורט
אורי ברקאי
"קול הספורט זה ללא ספק אחת הבחירות הטובות שעשיתי בשנים האחרונות. הקורס הוא הדלת הטובה ביותר לתחום המרתק הזה שנקרא תקשורת הספורט בישראל. הקורס מגוון ומהנה, לומדים מאנשי המקצוע הכי טובים שיש, כל שיעור וסדנה רק עושים עוד חשק להמשיך ולהעמיק בתחום. בזכות הליווי המקצועי והלא מתפשר של עמית הורסקי ורותם ישראל, הגעתי הכי מוכן שאפשר לעבודה בתחום".
אורי ברקאי
עורך תוכן ב-ONE
08.01
״אי אפשר להסביר כמה קול הספורט תורם לכל מי שעושה את הקורס. הכלים, הניסיון, הפרקטיות והאנשים שם נותנים לך את כל מה שצריך כדי להתכונן למה שיבוא בעולם האמיתי. תודה רבה באופן אישי לעמית הורסקי ולרותם ישראל שכנראה שינו לי את החיים״.
ריף גרוס
עורך תוכן ב-ONE‎‎
830f6fd0-822e-4e95-aac6-e27c9bffb205
״אני חייב להמליץ לכם בחום על הקורס של עמית הורסקי ורותם ישראל. קורס עם חוויה לימודית מהנה מאוד וכמובן שקיבלתי כלים שעזרו לי בתחום, עם המרצים הכי מקצועיים שהעניקו לי הרבה מאוד דברים לתחילת הדרך״.
שחר אלרואי
עובד בחדר שידור בספורט 1
VIZL5530
"הקורס מעשיר ונותן כלים לקראת העבודה בעולם התקשורת ספורט. הקורס מגוון ומעמיק ועם הרבה מרצים שניתן ללמוד מכל אחד מהם. בנוסף, עם קצת מזל, הרבה רצון וקשרים של מנהלי הקורס, יש אפשרות להשתלב בתעשייה כבר במהלכו כפי שעשיתי".
נועם אוחיון
כתב שטח ב-ONE
עמית אמיר
״הקורס עזר לי להבין בדיוק איך תחום התקשורת עובד ולאיזה תפקיד אני רוצה להגיע, ובאמת שבועיים מסיומו כבר התחלתי לעבוד. השיעורים מעניינים ובהדרכת מרצים נהדרים, נהניתי כל שבוע מחדש״.
עמית אמיר
עורך תוכן באתר ONE
IMG-4073
“הקורס מעניק מבט מעמיק לעולם תקשורת הספורט והכרת כל התפקידים במערכת, כולל פרקטיקה בשטח. המרצים הם לא רק אנשים בכירים בענף. הם כנים, נחמדים, מלאים במידע חשוב ובעצות להצלחה בתחום. ממליץ לאנשים שנושמים ספורט״.
דני ברמן
איש לייב ב-ONE
דור ביטון עורך תוכן בישראל היום
״קול הספורט הוא הקורס הפרקטי ביותר עבור כל מי שמעוניין ללמוד את התחום לעומקו. הקורס מושקע מאוד ומעניק כלים מקצועיים חשובים. השיעורים כוללים התנסויות מעשיות ומגוונות. עמית הורסקי מעניק לכל תלמיד יחס אישי ונותן את ההכוונה המדויקת ביותר. הקורס הוא חוויה אדירה, מעשירה ומהנה ביותר - מומלץ בחום!״
דור ביטון
עורך תוכן בישראל היום
כתבי שטח ספורט
״שמחה להיות חלק מהקורס המקצועי והמעשיר ביותר, ועל ההזדמנות שניתנה לי להיכנס לעולם תקשורת הספורט. אני נעזרת בכלים שקיבלתי במהלך השיעורים ובטוחה שזו רק ההתחלה ושהשמיים הם הגבול״.
אליה פז
עובדת בהפקה בערוץ ONE
יובל פלקון
"הקורס היה הזדמנות בלתי חוזרת לטעום מעולם תקשורת הספורט באופן מושלם. הכל מהכל, עם הטובים בתחום – פתח רציני לביטחון בתחילת דרכי בתעשייה. מודה על הזכות לקחת חלק בקורס המקצועי ביותר והרחב ביותר בתחומו".
יובל פלקון
עורך תוכן באתר ONE
גאיה חנוכי
"שמעתי מחברים המלצות על קול הספורט, השארתי פרטים ואז קרה הדבר הכי טוב שעשיתי לעצמי. הקורס מקצועי, מלווה בצורה הכי אישית שיש ודואג לאווירה כיפית ולימודית באותו זמן. מיד בסיומו התקבלתי לחדשות 10 ומשם עברתי לתוכנית '"הצינור'".
גאיה חנוכי
מפיקת תוכנית "הצינור" ברשת 13
אור ריטר
"הקורס מושקע, מאתגר, מתנהל ברמה מאוד גבוהה וניכר שהמרצים נבחרים בקפידה. הקורס מקנה את הכלים הראשוניים שכל עיתונאי או איש תקשורת צריך ללמוד, ומעל לכל – כולל מרקם חברתי מצוין. ממליץ בחום!".
אור ריטר
כתב בדסק החדשות של ערוץ הספורט
הדר אקריש
"בקורס העשרתי את הידע מהמרצים הטובים ביותר שיש, ובין היתר למדתי את הבסיס לכתיבה עיתונאית, עמידה מול מצלמה, הגשת פאנלים, שידור קווים והכנת כתבות טלוויזיה. עמית הורסקי נתן לי מהרגע הראשון הרגשה טובה וידעתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. הוא מלווה, מקשיב וגם המליץ עלי ל-ONE".
הדר אקריש
תחקירנית ב-N12. בעבר ב-ONE
ארד ירושלמי
"הקורס מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. חוויתי את העולם הזה מכל הכיוונים וקיבלתי תמונה הרבה יותר רחבה איך הוא פועל, דבר שעזר לי להרגיש מוכן להיכנס לשוק העבודה ובכל הכוח. התקבלתי לתפקיד בעקבות המלצה חמה של עמית הורסקי".
ארד ירושלמי
עורך ערוץ גולד בערוץ הספורט
הדסה אלקסלסי
"בזכות קול הספורט למדתי הרבה על התחום, קיבלתי את הכלים המתאימים ביותר ויחס אישי מדהים. גם אחרי שסיימתי את הקורס עמית הורסקי דאג להיות בקשר ועזר לי להשתלב בתחום בכך שהמליץ עליי לעבודה ב-ONE".
הדסה אלקסלסי
כתבת שטח באתר ONE
דניאל ביסמוט
״מאז ומתמיד האהבה והמשיכה שלי היו לעולם תקשורת הספורט והיה לי ברור שזה התחום שאני רוצה לעסוק בו. הקורס היה מעשיר, מרתק ונתן לי כלים רבים שמשמשים אותי היום בעבודה״.
דניאל ביסמוט
עורך תוכן באתר ONE
בוגר ממליץ של קורס שדרני ספורט
"הקורס מושקע ומאורגן בקפידה עד הפרט האחרון. בזכות קול הספורט התאפשר לי ליצור קשר עם אנשים מהתחום שלא הייתה לי הזדמנות להכירם לפני כן. נהניתי מאוד מסדנת הכתיבה ומהיחס האישי והחם של עמית הורסקי – יחס שנמשך גם שנים לאחר סיום הלימודים".
יעקב מאיר
כתב הכדורסל הראשי בישראל היום
רבקה מלכה
"הגעתי לקורס עם המון חששות בנוגע להתאמה שלי לעולם תקשורת הספורט, אבל כבר בשיעור הראשון הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. בעזרת עמית הורסקי וצוות המרצים הנפלאים למדתי ונחשפתי לעולם המרתק. אין ספק שהקורס תרם לי גם בפן המקצועי וגם בפן האישי, ובזכותו גם התקבלתי לעבודה ב-ONE".
רבקה מלכה
עורכת לוח השידורים בערוץ ONE
גיא צוק
"נרשמתי לקול הספורט בתקווה שאקבל הזדמנות להשתלב בעולם תקשורת הספורט. דרך הקורס קיבלתי ואני עדיין מקבל כלים מגוונים משורה רחבה של מרצים מצוינים, וכעת אני מרגיש מוכן לצאת לדרך אחרי שהומלצתי לעבודה בספורט1. השיעורים מהנים ומעניינים וההחלטה להירשם לקורס הייתה הכי נכונה שיש".
גיא צוק
עורך תוכן באתר ספורט1
לאה סטפנוב
"נרשמתי לקול הספורט בשביל הכיף, להתרענן קצת משנת הקורונה שהגיעה פתאום. תמיד רציתי לעבוד בערוץ הספורט אבל לא חשבתי שזה באמת יכול לקרות. מסתבר שמעבר לפרקטיקה, לכיף ולידע שהקורס הזה מעניק – הוא גם פותח אחלה דלתות. תודה רבה!":)
לאה סטפנוב
מפיקה בערוץ הספורט
אופיר קן-לי
"הצטרפתי לקול הספורט על מנת שאוכל להבין טוב יותר את עולם הספורט שאני כל כך אוהב. דרך הקורס זכיתי ללמוד, להתפתח ולהגיע למצב מדהים בו אני עובד בתחום. הקורס היה חוויה ספורטיבית יוצאת מן הכלל ואני שמח שהייתה לי את הזכות להיות חלק ממנו".
אופיר קן-לי
עורך תוכן באתר ONE
קרולין שלם
"הקורס היה מעולה, מקבלים ורוכשים כלים חשובים מאוד גם אם לא עובדים בפועל בתקשורת הספורט. ברגע שזה לא רק עיוני זה גורם למחויבות נוספת, לרצון להיות טוב ולהתפתח. התכנים המעניינים, הסיפורים, ההתנסות והחוויה ממש מגבירים את התשוקה וזאת חוויה מהממת לחיים".
קרולין שלם
תחקירנית בתוכנית הבוקר של רשת13
דור אזרד
"תמיד התעניינתי בספורט ובתחום העיתונות, אך לראשונה בקול הספורט גיליתי שאוכל להפוך את האהבה הזו למקצוע. כשנרשמתי לפני 4 שנים, זה היה בעיקר בשביל החוויה ובהמשך זה פשוט הפך לדרך חיים. הטיפים, העצות, הכלים הבאמת מעשיים שרכשתי בקורס מלווים אותי עד היום. אני ממליץ לכל אחת ואחד שלא יוותרו על החלום ופשוט תירשמו לקורס, מקסימום תצליחו".
דור אזרד
כתב ספורט בערוץ 14
לירן ביטון
"כשהשארתי פרטים באתר קול הספורט וקיבלתי טלפון מעמית הורסקי, מיד הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. הבנתי כמה השקעה וכמה כלים הקורס הזה מקנה, והכל בהדרכת המרצים הטובים ביותר. בקול הספורט זוכים לליווי אישי לאורך כל הדרך וזה מה שגרם לי להאמין בעצמי הרבה יותר. זה בית הספר הכי טוב בארץ לכל מי שחולם להשתלב בעולם התקשורת".
לירן ביטון
כתבת כדורגל ב-Ynet ובידיעות אחרונות
יותם קורן
"הגעתי לקורס עם מטרה ברורה, להשתלב בתעשיית תקשורת הספורט. לקראת סוף הקורס ולאחר המלצה, הגשמתי חלום. הקורס נתן לי כלים והכוונה לאורך הדרך, ולימד אותי איך להביא לידי ביטוי את היכולות שלי. תודה לעמית הורסקי ולמנחי הקורס על תקופה משמעותית!".
יותם קורן
עורך תוכן באתר ONE
נוי
"הקורס מעשיר מאוד ובעיקר מעשי. העבודה בשטח מלמדת איך באמת עושים את זה. לדוגמה, כאשר הגעתי ל-ONE בעקבות המלצה של עמית הורסקי והייתי צריכה להכין כתבות לאתר, היה לי יותר קל כי כבר עשיתי את זה בקורס. כך גם לגבי הגשה באולפן".
נוי וינברג
כתבת ומגישה ב"הכל כלול" ברשת 13
יונתן רייזינגר
"הגעתי לקורס עם כמה מטרות ברורות: להרחיב את הידע, ליהנות ולהתקבל לעבודה בתחום. אני מרגיש שהשגתי את שלושתם ובגדול. אני בטוח שהכלים שרכשתי והאנשים שהכרתי בקורס יעזרו לי המון בעתיד. תודה רבה!".
יונתן רייזינגר
עובד בחדר שידור ופרשן בערוץ הספורט
מיה בנאי
"בהרבה מסגרות מבטיחים לנו פרקטיקה ולבסוף אנחנו מתבדים ויוצאים לחיים שבחוץ מבולבלים. בקול הספורט תם שלב החיפוש. נחשפתי לעולם רחב והתנסיתי באולפנים ובשטח ועבודה פרונטלית מרובה. ההרצאות של בכירי התעשייה היו מרתקות, בזכות הקורס התחלתי לעבוד ב-ONE ומשם עברתי לוואלה!".
מיה בנאי
המפיקה הראשית של וואלה ספורט
יואב רובין
"תמיד הרגשתי משיכה לעולם התקשורת והספורט ולאחר השחרור חיפשתי איך לפתח את התחביב לעיסוק רציני. מהיום הראשון, הקורס שילב את תיאוריה עם התמקצעות בשטח, ובזכות קול הספורט קיבלתי את הכישורים להשתלב בתעשייה וכמובן גם את ההמלצה ל-ONE. התכנים והמרצים הם ברמה הגבוהה ביותר ואני מאושר שהחלטתי ללמוד שם".
יואב רובין
עורך תוכן באתר ONE
דנה שמעונוף
"קול הספורט הוא עבורי הגשמת חלום. כל חיי חיפשתי מקום שבו אוכל לממש את אהבתי לספורט ולתקשורת. מצאתי בית, יחס חם ומקצועי, מרצים מהפסגה של עולם התקשורת , הכוונה נכונה וכלים מקצועיים. הקורס הוא חוויה מומלצת מאוד. בזכות המלצה של עמית הורסקי התחלתי לעבוד בערוץ הספורט".
דנה שמעונוף
מפיקה בערוץ הספורט
יוסי חי חנוכה
"במהלך הקורס עברנו השתלמויות, הרצאות ותרגולים במגוון נושאים המכסים את תחום התקשורת, שאותם העבירו טובי המרצים בתעשייה. פרקטיקה – זה שם המשחק בקול הספורט. התכנים בקורס מדמים אחד לאחד את העבודה בשטח".
יוסי חי-חנוכה
עורך תוכן בישראל היום
4d004999-66c9-4173-966b-c509af6647e7
"קול הספורט הוא הקורס הכי מעשי ואיכותי בעולם תקשורת הספורט. קיבלתי מגוון כלים מעולים להמשך עשייה בתחום, בזכות למידה מאנשי המקצוע ברמה הכי גבוהה. וכמובן מעבר להכל, מדובר בחוויה חד פעמית!".
שילה משולם
מפיקה בערוץ הספורט
ענבר קובץ'
"הניסיון בקורס קול הספורט של עמית הורסקי ורותם ישראל תרם לי רבות והכניס אותי לעולם התקשורת. במשך כל התקופה רותם, עמית והמרצים הנוספים הכווינו ועזרו לי להגיע מוכן לדבר האמיתי ואני שמח מאוד שלקחתי חלק בחוויה הזאת״.
ענבר קובץ'
עורך תוכן באתר ערוץ הספורט
ניבי כהן
"לאוהבי הספורט בינינו: אם בא לכם לעשות משהו טוב בשביל עצמכם – הירשמו לקול הספורט. הקורס יתעלה על כל הציפיות שלכם. תתנסו בכל דבר אפשרי עם סוללת מרצים מעולה. עמית הורסקי ילווה אתכם כל הדרך, הוא משקיע בכל אחד הרבה מעבר למה שהוא צריך ובאמת עומד מאחורי כל מילה. אין הרבה אנשים כאלה. בקיצור, ממליצה בחום!".
ניבי כהן
מפיקת הליגה הספרדית והאיטלקית ב-ONE
יואב מודעי
"אני מסתכל אחורה על כל ההחלטות שקיבלתי בחיים, ובמקום הראשון, בקלות – ההחלטה להירשם לקול הספורט. קול הספורט זה מה שחיבר בין החלום שלי למציאות, ואני תמיד אהיה אסיר תודה על כך לעמית הורסקי, לרותם ישראל ולכל שאר המרצים המדהימים שעושים עבודת קודש".
יואב מודעי
כתב ה-NBA של ערוץ הספורט בניו יורק
קטיה אגינוב
"מעבר לכך שמדובר בקורס חווייתי שמאפשר היכרות עם אנשים מקסימים, לומדים המון דברים מתחום תקשורת הספורט ומתנסים בכתיבה ועריכה עיתונאית, בעמידה מול מצלמה ובהגשה ושידור באולפנים ובמגרשים. לצד הרצאות רבות הנוגעות בהיבטים שונים של העבודה בתחום, יש גם המון רגעי צחוק שתורמים לאווירה הנפלאה".
קטיה אגינוב
כתבת באתר Ynet
רועי וינברג
"למדתי המון מהמרצים התותחים ומהשיעורים המעשיים בקורס, שהפך למשהו לחכות לו כל שבוע. לא חשבתי שאצליח למצוא עבודה בתחום בשלב מוקדם, אבל הצלחתי לעשות את זה בזכות קול הספורט וההמלצות שהעבירו עליי".
רועי וינברג
עורך תוכן באתר ערוץ הספורט
סתיו איפרגן
"הקורס מושקע מאוד ורואים שנעשתה מחשבה על תהליך בנייתו. קיבלתי הרבה כלים. בחירת המרצים מצוינת – שילוב של עיתונאים מהפרונט ומאחורי הקלעים. אני ממליצה למי שרוצה להיות חלק מהעולם הזה להירשם לקול הספורט".
סתיו איפרגן
כתבת ב-Ynet ובידיעות אחרונות
סער גייט
"הקורס סיפק לי כל מה שביקשתי, הכל עם ליווי צמוד של עמית הורסקי ובאווירה של משחק בית, כשהמוטו המרכזי הוא פחות תיאוריות ויותר עשייה. שם המשחק הוא להתנסות בדבר עצמו במקום לדבר עליו. אני חושב שהחיוך הזה שלא יורד לך כל הדרך הביתה אומר הכל על רמת ההנאה והכיף. אם אתם אוהבים ספורט, חיים תקשורת ורוצים ללמוד איך משלבים את שניהם כמו שצריך – קול הספורט הוא הבית שלכם".
סער גיט
עורך תוכן בידיעות אחרונות וב-Ynet
אליענה ארמה
"חוויתי את אחת התקופות הטובות בחיי. מהרגע הראשון ידעתי שאני נמצאת בידיים הכי טובות. נחשפתי והתנסיתי בכל תחומי תקשורת הספורט: לראיין, לבנות כתבות, לפרשן ולשדר משחקים ועוד. היחס היה יוצא דופן. התקבלתי לערוץ הספורט בעקבות המלצתו של עמית הורסקי שתמך בי ובכל הסטודנטים לאורך כל הדרך".
אליענה ארמה
עובדת בחדר שידור בספורט1
יובל בר
״מהיום הראשון הרגשתי שהגעתי למקום שאני שייך אליו ושאני צובר כלים שיוכלו לעזור לי להשתלב בתעשייה וכך היה אחרי שהמליצו עליי. בזכות התוכן המעניין והמרצים המעולים אני מרגיש מוכן. ההחלטה להירשם לקורס הייתה בהחלט מוצדקת ואני מודה לקול הספורט על התמיכה וההכוונה״.
יובל בר
כתב שטח באתר ONE
אורטל בראון
"בקול הספורט ההתנסות עולה על התאוריה. למדנו לשדר, לפרשן, לכתוב כתבות, לעמוד מול מצלמה. הקורס היה חוויה ותקופה בלתי נשכחת שלא הייתי מפספסת. בזכות הלימודים, הפרגון וההקשבה של עמית הורסקי ורותם ישראל, התחלתי לעבוד באחת ההפקות היותר מושקעות שיש, ואת זה לא הייתי מקבלת בשום מקום אחר".
אורטל בראון
מפיקה בתוכנית "נינג'ה ישראל" בקשת12
רותם קרן
"נרשמתי לקורס במהלך השירות הצבאי כדי לקבל טעימה מעולם תקשורת הספורט. הרמה המקצועית, היחס האישי והחברים ללימודים גרמו לי להבין מהר מאד שזה הכיוון שבו אני רוצה ללכת".
רותם קרן
תחקירן בערוץ הספורט
עמית קרקו
"הלימודים מאתגרים, מעשירים ומעניינים מאוד. הפרקטיקה מוסיפה המון ומייחדת את הקורס הזה. איפה עוד הייתי יכולה לשאול את ברק יצחקי שאלה במסיבת עיתונאים? או לעמוד מול מצלמה באימון של מכבי ת"א בקרית שלום? עמית הורסקי זמין בכל עניין, מפרגן וקשוב תמיד. אין ספק שזה קורס חובה לכל חובב ספורט".
עמית קרקו
דוברת מנהלת ליגת העל בכדורסל
סתיו טבוך
״נרשמתי לקורס על מנת להפוך את התחביב למקצוע. בזכות קול הספורט קיבלתי כלים הכרחיים להשתלבות בתעשייה, וכבר במהלך הלימודים התקבלתי לעבודה בזכות המלצה של מנהלי הקורס. הקורס מספק תוכן מהנה, איכותי, מגוון ומעניין. נבחרת המרצים כוללת אנשי מקצוע מכל קשת הענפים ונותנת מענה לכל אופציית התעסוקה בעולם תקשורת הספורט״.
סתיו טבוך
עורך תוכן באתר ONE
דור מרינה
"הגעתי לקול הספורט ללא מטרה מכוונת, אלא בעיקר ליהנות ולהעשיר את הידע. בקורס פגשתי את עמית הורסקי ורותם ישראל וצוות שלם של מרצים מעולים שפיתחו אצלי את הרצון והמוטיבציה לעבוד בתחום תקשורת הספורט. הקורס היה חוויתי ביותר וכלל התנסות בשלל התחומים הקיימים בענף והכין אותי בצורה מצוינת לקראת העבודה בתחום".
דור מרינה
תחקירן בערוץ הספורט
שירה רוזנבלום
"למדתי בקול הספורט לפני שנתיים אחרי השחרור מצה"ל, כי הייתה לי תשוקה לתחום עוד מגיל צעיר. הקורס נתן לי כלים שאני זוכרת עד עכשיו ושעוזרים לי בתחום שאני שואפת להתקדם בו".
שירה רוזנבלום
מפיקה בעיתון ידיעות אחרונות
תמיר ירדן
"הגעתי לקורס עם חלום לשדר ומאז שסיימתי את הלימודים יצא לי לשדר באצטדיון טדי, רמת גן ובמגרשים נוספים. הכלים שקיבלתי בקורס המקצועי ביותר של עמית הורסקי ורותם ישראל מלווים אותי לכל מקום. גאה להיות שייך לרשימה מכובדת של אנשים שהחלו בקול הספורט את הדרך להגשמת החלום".
תמיר ירדן
שדר ספורט בכמה איגודי ספורט
אביב כהן
"מעבר ליחס האישי, התרגולים, החברים והחוויה, קיבלתי מקול הספורט ידע וכלים מדהימים. מצאתי את עצמי כל שבוע מחכה לשיעורים שעוברים בכיף. עמית הורסקי ורותם ישראל מתייחסים ודואגים לכל דבר בשיא הרצינות, אני שמח שבחרתי בקורס הזה, ללא ספק קיבלתי החלטה נכונה".
אביב כהן
עורך תוכן באתר ONE
אור שירזי
"אין ספק שנהניתי מהתוכן של הקורס ובעיקר מהעשייה בו (חשוב שתהיה פרקטיקה). קיבלתי המון כלים ששירתו אותי ושתרמו לי להתפתחות בתחום ובכלל. אז תיהנו, תחוו, תלמדו, והכי חשוב – תאספו כל שיעור וטיפ בפינצטה, זה בוודאות ישמש אתכם! נתראה במגרשים או בכל מקום אחר" 🙂
אור שירזי
עורך, מגיש ומפיק ברדיו גלי ישראל
דרור פישר
"הגעתי לקול הספורט במטרה לרכוש כלים שיתנו לי את הדחיפה לרדוף אחרי החלום הגדול – כניסה לעולם תקשורת הספורט. הקורס בהחלט נתן לי את כל הכלים להצלחה, אותם אני מממש היום ב-ONE. תודה לכל המרצים המעולים על כל מה שלימדו אותי".
דרור פישר
עורך תוכן באתר ONE
נדב צרפתי
"הקורס מקנה המון ניסיון מעשי בשלל תחומי תקשורת הספורט. ההרצאות שמועברות על ידי בכירי אנשי התקשורת תורמות מאוד והמידע הרב שרכשתי במהלך הקורס משמש אותי יום יום בעבודה".
נדב צרפתי
עורך תוכן בישראל היום
דני אלפרוביץ'
"מאז ומתמיד חלמתי לעבוד בתעשיית תקשורת הספורט, אבל לא ידעתי איך להפוך את החלום למציאות ואז ראיתי את מודעת קול הספורט והכל השתנה! הקורס, בניהולו של עמית הורסקי הנהדר (!), נתן לי את הכלים המקצועיים ואת התמיכה והיה מעל ומעבר לכל ציפיותיי, תודה לקול הספורט שעזרו לי להגשים חלום!".
דני אלפרוביץ'
עובד ב-ONE בתפקיד עורך תוכן
שגיב רדא
"חווינו הרבה שיעורים מעשיים שגם היו מהנים מאוד וגם עזרו לצבור ניסיון. המקצועיות והאכפתיות של עמית הורסקי ורותם ישראל היו הדבר הכי חשוב בשיעורים לאורך כל הקורס. בנוסף אליהם, למדנו ממרצים שכבוד ללמוד מהם. במילה אחת: חוויה!".
שגיב רדא
עורך תוכן באתר ONE
ברית אלהר
"הגעתי לקול הספורט כי רציתי להכיר מקרוב את עבודת הכתב, השדר והמפיק בשטח, לחוות ראיונות, לעבוד בחדרי עריכה ולעמוד מול מצלמה. עמית הורסקי המליץ עלי לערוץ הספורט ומשם הדברים התגלגלו. תודה רבה לעמית על הדחיפה וההמלצה!".
ברית אלהר
מפיקה בערוץ הספורט
עידו רקובסקי
"הקורס מעניין, מהנה, מעשיר וחוויתי, ונותן למשתתפים בו הזדמנות לחוות ולהתנסות במגוון התחומים שיש לתקשורת הספורט להציע. רשימת המרצים מדברת בפני עצמה, והקשר שנרקם עם עמית ורותם ועם המרצים האחרים, הוא ייחודי לקול הספורט. ממליץ לכל אחת ואחד שרוצה ללמוד על מגוון המקצועות בתקשורת הספורט – לבחור בקול הספורט".
עידו רקובסקי
עורך בדסק הספורט בעיתון הארץ
נדב סלומון
"עקבתי אחרי ׳קול הספורט׳ עוד כשהייתי בצבא ובהתחלה די תהיתי לגבי הקורס, לא רציתי להגיע ל״עוד קורס״. אחרי שנרשמתי, הבנתי באמת מהו קורס לעיתונאות ספורט ברמה המקצועית ביותר. המרצים הבכירים, דוגמת רותם ישראל, עמרי אפק ואבי מלר, והיחס האישי של מנהל קול הספורט, עמית הורסקי, לכל סטודנט גם לאחר הלימודים, מסבירים את הרוב הבולט של בוגרי קול הספורט בכלי התקשורת השונים".
נדב סלומון
עורך תוכן באתר ONE
גילי וינר
"חיפשתי את עצמי הרבה זמן, שאלתי את עצמי: במה אני טובה? מה מעניין אותי? קול הספורט פתח את עיני לעולם הספורט שאני כל כך אוהבת אבל מזוויות שונות ממה שהכרתי, ההרצאות והתרגולים מבכירים בתעשייה היו מרתקים והם עוזרים מאוד להתכונן למה שיהיה במקום העבודה. עמית הורסקי ליווה אותי לאורך כל הדרך והמליץ עלי לעורך וואלה!, בלעדיו לא הייתי מצליחה! תודה!".
גילי וינר
עורכת תוכן באתר וואלה!
תומר איזנמן
"קול הספורט הוא המקום המושלם להפוך את האהבה לספורט מתחביב למקצוע אמיתי. מצאתי בית חם ומקצועי, רכשתי כלים שפתחו עבורי דלתות, קיבלתי את ההכוונה האידיאלית מפי עיתונאי הספורט הטובים בארץ. תודה רבה ושאפו גדול לעמית הורסקי מנהל הקורס ולרותם ישראל המנהלת המקצועית על הכל!".
תומר איזנמן
כתב כדורסל באתר ONE
שקד עמירם
"קורס שהפך אותי מילד עם כישרון מסוים לאיש מקצוע שיש לו מה להציע בתעשייה. גרף ההתקדמות שלי בקול הספורט נסק פלאים בזכות עמית הורסקי וצוות המרצים. בסופו של דבר, עמית גם המליץ עלי ל-ONE, ניגשתי לריאיון עבודה, התקבלתי לתפקיד עורך תוכן והגשמתי חלום".
שקד עמירם
עורך תוכן באתר ONE
שניר פסטמן
"הקורס הוא חוויה מעצימה ולמדנו בו את רזי המקצוע ברמה הגבוהה ביותר. קיבלתי את הכלים הכי טובים שיכולים להיות ושעזרו לי להתמודד בעולם האמיתי. צוות המרצים מובחר ביותר וכל שיעור הוא חוויה בפני עצמה. עמית הורסקי שהמליץ עלי ל-ONE נותן הרגשה משפחתית שגורמת לך בכל פעם לציפייה לשיעור הבא".
שניר פסטמן
עורך תוכן באתר ONE
שחר יוסף
"קול הספורט זה קודם כל חוויה אדירה, החל מעבודה על משדרי רדיו וטלוויזיה, דרך הרצאות עם אנשים בולטים בתעשייה ועד לתרגול מעשי של שידור במשחק חי. כל שיעור היה סוחף ומרגש. תודה על הכל, וכמובן תודה לעמית הורסקי על ההמלצה החמה שבזכותה התקבלתי לערוץ הספורט".
שחר יוסף
תחקירן בערוץ הספורט
רותם אברמוביץ'
"הגעתי לקול הספורט לאחר המלצות חמות מאנשים המקורבים לתחום, ומהר מאוד הבנתי שבחרתי נכון. עברתי סדנאות בנושאים שונים בהדרכת אנשי המקצוע המובילים בארץ, התנסיתי בכל התפקידים, והכל תוך ליווי צמוד ומקצועי של עמית הורסקי. לעולם לא אשכח את הקורס".
רותם אברמוביץ'
כתב בעיתון "השבוע באשדוד"
רועי פנקובסקי
"הקורס עזר לי להרחיב את האופקים בתחום התקשורת מלבד החדשות, והעניק לי נקודת מבט גם על אחורי הקלעים. השיעורים היו מהנים, מלמדים, ומעשירים".
רועי פנקובסקי
עורך תוכן בדסק הדיגיטל של חדשות 13
רועי כהן
"קול הספורט הוא ללא ספק הקורס הטוב ביותר ללימודי תקשורת ספורט. המרצים מדהימים, מקצועיים, מלמדים ומעניינים. זאת הייתה חוויה יוצאת דופן בכל שיעור מחדש. ככל שהקורס הלך והתקדם, רק רציתי שהשיעור הבא יגיע. ממליץ בחום לכל מי שמתלבט אם והיכן ללמוד תקשורת ספורט".
רועי כהן
עובד בחדר שידור בערוץ הספורט
רוני לוי
"עברתי את אחת החוויות המדהימות, המעניינות והכיפיות ביותר בחיים. נזרקנו למים, עמדנו מול מצלמה, ומצאתי את עצמי שואל את גיא גודס שאלות במסיבת עיתונאים – אחד מרגעי השיא בקורס. תודה רבה לעמית הורסקי, בן אדם זהב שנתן לנו הכל בקורס, גם מקצועית וגם אישית. כולם עברו חוויה מדהימה".
רוני לוי
עורך תוכן באתר N12
נעמה וולף
"קורס מדהים! מלבד זה שנהניתי, למדתי המון. כמות ההשקעה בלתי מוגבלת גם ברמה האישית וגם ברמה הכיתתית. אני מכירה עוד קורסים כאלה מקרוב והם לא מתקרבים למה שחוויתי בקול הספורט. גם אם אתם רק אוהבים ספורט ולא בהכרח מתכוונים לעבוד בתחום התקשורת, הירשמו! חווית חובה לחובבי ספורט!".
נעמה וולף
תחקירנית בערוץ הכנסת
ניתאי שגיב
"כבר במפגש הראשון ידעתי שאני נמצא במקום הנכון. הקורס התנהל בצורה מאוד מקצועית, החל מהמרצים, התכנים והאנשים שפגשנו, וכל אחד קיבל יחס אישי. לפני הקורס הייתי עם מעט מאוד ידע והבנה בעולם הזה, והיום אני הרבה יותר חכם, וכמובן עם משרה ביד. לכל מי שמעוניין לרדוף אחרי החלום ולעבוד בתקשורת הספורט, קול הספורט זה המקום עבורו!".
ניתאי שגיב
עובד בתאגיד השידור 'כאן'. לפני כן עבד ב-ONE
ניב שמולי
"יצאתי מהקורס עם המון כלים שאני נושא אותם עד היום. מעבר להנאה והחוויה, עמית הורסקי דאג לתכנים מעשירים, פרקטיים, מקצועיים ולימודיים עם ליווי אישי שנמשך גם לאחר הקורס. אני יכול לומר בפה מלא שכל מי שחושב על תקשורת הספורט חייב לעבור את המסלול. הריגוש והציפייה לימי שישי מעלים בי תמיד געגועים לתקופה יפה".
ניב שמולי
מנהל אתר 'סלאומית' ופרשן ברדיו קול רגע
נוי פרל
"עברתי את אחת החוויות המהנות בחיי. בקורס יש הרצאות של מיטב עיתונאי הספורט וליווי צמוד של עמית הורסקי שמכין אותך לעולם התקשורת. צברתי ניסיון, העשרתי מאוד את הידע מהסדנאות הרבות שעברנו וגם הכרתי חברים לחיים".
נוי פרל
עורך משנה בערוץ הספורט
נדב קפל
"כבר מגיל קטן חלמתי לעסוק בתחום התקשורת ותמיד הייתה לי אהבה גדולה לספורט. בזכות עמית הורסקי, רותם ישראל ושאר המרצים, למדתי הרבה על התחום וקיבלתי את כרטיס הכניסה שלי לעבודה בתעשייה אחרי שנשלחתי לריאיון עבודה ב-ONE. הקורס הזה היה הבחירה הנכונה אחרי מחקר של ההיצע בשוק, הן מבחינה מקצועית והן בתמיכה במציאת עבודה".
נדב קפל
עובד בחדר שידור בערוץ ONE
נדב גולדשטיין
"קול הספורט היה בשבילי בית חם, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית. הקורס פתח עבורי דלתות ועולמות חדשים, התנסיתי בסדנאות מעשיות ורכשתי כלים שעזרו לי להשתלב בתחום. מי שיש לו את התשוקה והאהבה למקצוע זה בהחלט המקום, כי עם מצוינות לא מתווכחים. ל-ONE הגעתי אחרי שמנהל קול הספורט, עמית הורסקי, המליץ עליי".
נדב גולדשטיין
עורך תוכן באתר ONE
מתן נבון
"הקורס ענה על כל מה שציפיתי, ויותר. מההרצאות המעניינות של אנשי הספורט שכולנו מכירים, דרך הפעילויות המהנות והמעשירות בשטח, ועד להמלצה החמה של עמית הורסקי שפתחה לי את הדלת לעולם תקשורת הספורט. קורס חובה לכל מכורי הספורט".
מתן נבון
שדר כדורסל באיגוד הכדורסל. בעבר ב-ONE
מתן בכור
"הקורס מגיש לסטודנטים כלים מקצועיים מגוונים בשילוב עם הנאה מרובה ויחס אישי ממנהל הקורס, עמית הורסקי. התכנים ברמה גבוהה ביותר, המרצים הנפלאים נבחרים בקפידה ועבודת השטח הרצינית נותנת לסטודנטים תחושה שהם כבר עובדים בתחום. אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לבצע את הצעד הראשון ולהיכנס לעולם תקשורת הספורט להירשם לקול הספורט!".
מתן בכור
עורך תוכן בערוץ הספורט
מורן קלפר
"מי שמתלבט לגבי קורס שדרים וכתבי ספורט – חבל על הזמן. אין מתחרים לקול הספורט. הקורס מכין אותך גם לדברים שהם מעבר. עמית הורסקי ליווה אותי, דחף וקידם. הקורס מכין אותך לכל תחומי התקשורת, כך שהוא מקנה ידע וכלים גם עבור כאלה שיעסקו בתחומים נוספים מעבר לספורט, כפי שאני עושה בקשת".
מורן קלפר
כתב בתכנית 'חי בלילה' בערוץ 12.
לביא רז
"במהלך הקורס רכשתי כלים והתנסויות לעבודה בתקשורת וכך גם גדלה בי האמונה שאפשר להתקבל לעבודה בתעשייה בשלל תפקידים שונים. במהלך לימודי בקורס הגשתי קורות חיים למגוון משרות עד שלבסוף התקבלתי לערוץ הספורט ובהמשך עברתי לצ'רלטון. תאמינו בעצמכם והשמיים הם הגבול".
לביא רז
מפיק בספורט1
ירדן בלחסן
"התעניינתי בקול הספורט עוד כשהיה בחיתוליו, ואני שמח שעשיתי את הצעד הזה ובחרתי נכון. עמית הורסקי עזר לי להגשים את החלום הכי גדול שלי בכך שהמליץ עלי ל-ONE, ומפה מתחיל המסע. הקורס מדהים, היחס אישי וסבלני, וזו החוויה הכי גדולה שעברתי. אין ספק שאתגעגע לשיעורים והחברים. קול הספורט זה כמו משפחה ואני ממליץ בחום לכל מי שמתעניין בתחום".
ירדן בלחסן
עורך תוכן באתר ONE
יניב רבינוביץ
"הקורס מצוין וחוויתי. יש בו הכל: סדנאות כתיבה ועריכה עיתונאית, הרצאות של אנשי התקשורת הבכירים ביותר, עבודה מול מצלמה, הגשה ושידור באולפנים ובמגרשים, הכנת כתבות טלוויזיה, עבודה בחדרי עריכה ועוד. הקורס מגוון ומקנה ידע ויסודות בשביל להיכנס לעולם התקשורת. מומלץ מאוד עבור כל מי שרוצה להשתלב בתחום".
יניב רבינוביץ'
עורך משנה בערוץ הספורט
יובל זהבי
"הקורס היה חוויה אדירה, שילוב של למידה, כיף וצבירת ניסיון. חיכיתי בציפייה לכל שיעור. אין לי ספק שקול הספורט הוא הדרך הטובה ביותר להשתלב היום בתעשיית תקשורת הספורט. ממליץ בחום לכל האנשים שמעוניינים לעסוק בתחום ולכאלה שפשוט אוהבים ספורט".
יובל זהבי
עורך בדסק החדשות בערוץ הספורט
דניאל כהן
״במסגרת הקורס למדתי המון בכל הקשור לתקשורת הספורט. חשוב להדגיש שהקורס לא נותן רק כלים להתמודדות מול מצלמה אלא גם בכלי הרדיו השונים לאנשים המעדיפים את הפלטפורמה הזאת על טלוויזיה. אני מודה מאוד לעמית הורסקי על ההכוונה והעזרה״.
דניאל כהן
כתב בעיתון ידיעות הנגב
גל פרגר
"הקורס נותן כלים מקצועיים בצורה הכי מהנה שיש. הלימודים מקיפים את כל המדיות וכוללים התנסויות מעשיות רבות: הגשה ושידור באולפנים ובמגרשים, סדנאות כתיבה ועריכה עיתונאית, הכנת כתבות טלוויזיה, עריכת תכניות ועוד. בזכות המלצה של עמית הורסקי הגעתי לערוץ הספורט ואני ממליץ בחום לכל מי שמתלבט אם לעסוק בתחום".
גל פרגר
תחקירן בערוץ הספורט
דורון אילת
"הגעתי לקול הספורט בראש נעול על תחום הרדיו. בקורס נאמר לי לשמור על ראש פתוח וכך עשיתי. למדתי בו המון על עולם תקשורת הספורט, והכל בליווי אישי וצמוד של עמית הורסקי שגם המליץ עלי ל-ONE. בזכות ההמלצה השתלבתי בעבודה. כיום אני עובד בערוץ הספורט ואני ממליץ לכל מי שחלומו לעסוק בעולם תקשורת הספורט שיירשם לקול הספורט".
דורון אילת
שדר כדורסל בערוץ הספורט
דור ישיעהו
"בקול הספורט נחשפתי לראשונה לעולם הכל כך מרתק של תקשורת הספורט: הכנת כתבת טלוויזיה בחדר עריכה, שידור, הגשה ופרשנות במגרשים ובאולפני טלוויזיה ורדיו, סדנת כתיבה ועריכה עיתונאית ועוד תכנים רבים ומגוונים. הלמידה מהאנשים המובילים בתעשייה עזרה לי להבין איפה אני רוצה להיות. עשיתי את הבחירה הנכונה".
דור ישעיהו
עובד בחדר שידור בערוץ ONE
דודי קריחלי
"מדובר בקורס מקצועי ונהדר, המרצים נותנים יחס אישי, חודשי הלימודים בקול הספורט היו חוויה עצומה ומעשירה, והכל בניצוחו של עמית הורסקי".
דודי קריחלי
עורך תוכן בערוץ הספורט
געש גרייף
"הקורס של קול הספורט הוא חוויה מעשירה שעוזרת לך להכיר את עולם התקשורת ובפרט את תקשורת הספורט. למדנו איך הדברים עובדים בשטח, האווירה נפלאה והיחס אישי ברמה מופלאה".
געש גרייף
העורך הראשי של הליגה האיטלקית ב-ONE
גלעד איזנטל
"זאת הייתה חוויה מלמדת, מקצועית ובעיקר מהנה מאוד! לא נתקלתי במקצועיות כזאת בשום מקום שהייתי בו. כל מה שנאמר בריאיון המקדים על ידי עמית הורסקי אכן התקיים במציאות וכל שיעור היה יותר מעשיר מקודמו. אני ממליץ לכל מי שספורט זורם בעורקיו ללכת על זה".
גלעד איזנטל
מסקר את משחקי מכבי ת"א עבור המועדון
גיל קנל
"קורס קול הספורט הוא חוויה שאין לתאר. מההתחלה קופצים ישר למים העמוקים: התנסויות בהגשה, כתיבה, עריכה, שידור ובעצם כל מה שקשור לעולם תקשורת הספורט. פגשנו את בכירי האנשים בתעשייה ולמדנו המון. לשמחתי התקדמתי מהר מהצפוי וכבר אחרי חודשיים התחלתי את צעדיי הראשונים בתעשייה בזכות המלצה של עמית הורסקי".
גיל קנל
עורך תוכן באתר ONE
גייל מיכאלי
"הקורס נתן לי כלים ייחודיים שעזרו לי להשתלב בתעשייה והכינו אותי לקראת הדבר האמיתי. השיעורים מעשירים מאוד, כל מרצה מלמד מהניסיון האישי שלו בתחום. כל מי שמכוון את עצמו לתעשיית הטלוויזיה, הרדיו והעיתונות הכתובה – קול הספורט זה המקום עבורו".
גייל מיכאלי
כתבת בעיתון "כאן דרום' מבית רשת שוקן
בניה קוודרט
"הקורס היה חוויה מדהימה! למדתי ממיטב המרצים בתחום תקשורת הספורט. כיום, כשאני עורך כתבות, אני משתמש בכלים שלמדתי בסדנת הכתיבה המעולה. תודה מיוחדת לעמית הורסקי, שעוד בזמן הקורס שלח אותי לריאיון עבודה. עמית התקשר לאחל לי מזל טוב על העבודה החדשה, עוד לפני שידעתי שהתקבלתי. מסתבר שיחס אישי אינו בהכרח קלישאה".
בניה קוודרט
עורך תוכן בחדשות 13
בן ויניק
"עברתי בקול הספורט חוויה מדהימה של פעם בחיים! הקורס מלמד ומעצב באווירה חמה ומשפחתית. הוא נתן לי את הכלים הנחוצים ואת קרש הקפיצה אל תוך עולם תקשורת הספורט שכל כך חלמתי לעסוק בו. תודה!".
בן ויניק
עורך תוכן באתר ONE
אסף הרמן
"התלבטתי היכן ללמוד ובחרתי בקול הספורט לאחר סקר שוק שערכתי, בו גיליתי כי בתעשייה השתלבו המון בוגרי הקורס. אין ספק שזו הייתה החלטה מצוינת. הקורס מקצועי, מעשי ומהנה. כשבועיים לסיומו, קיבלתי את הטלפון המיוחל מערוץ הספורט בו נאמר לי שהומלצתי ע"י עמית הורסקי. הגשמתי חלום והכל הודות לקול הספורט. אני ממליץ לכולם להירשם עוד היום לקורס תקשורת הספורט המוביל בישראל!".
אסף הרמן
תחקירן בערוץ הספורט
אסף אשכנזי
אסף אשכנזי
תחקירן ראשי בערוץ הספורט
אלקנה איצקוביץ'
"הגעתי לקורס עם ציפיות גבוהות ועם מטרה ברורה בראש. לומר את האמת, אפילו די סקפטי. אבל נפתחו לי אופקים, למדתי המון דברים שלא חשבתי בכלל שאלמד. קול הספורט עיצב מחדש את הכתיבה שלי, היצירתיות שלי והמקצועיות שלי. היום אני על המסלול המהיר להגשמת החלומות שלי ולקורס יש קרדיט ענק בזה".
אלקנה איצקוביץ'
עורך תוכן באתר ספורט1
איגנסיו ברנבאום
"הקורס היה חוויה מדהימה. שילוב של למידה, כיף וצבירת ניסיון. קול הספורט נתן לי את הכלים הנחוצים בשביל להיכנס לעולם תקשורת הספורט שכל כך חלמתי לעסוק בו. ממליץ בחום לכל מי שמתעניין בלימודי תקשורת ספורט".
איגנסיו ברנבאום
עובד בחדר שידור בצ'רלטון
אורי זעפרני
אורי זעפרני
עוזר הפקה בערוץ הספורט
אור סוכריאנו
אור סוכריאנו
שדר כדורגל בצ'רלטון
אור בסן
"במהלך הלימודים חוויתי מקרוב את העבודה באולפנים השונים ובאצטדיונים. למדתי להכין כתבת טלוויזיה, להגיש, לכתוב ולערוך, וקיבלתי טיפים רבים מאנשי מקצוע איכותיים שמאוד היה לי כיף לשמוע ולשוחח איתם".
אור בסן
העורך הראשי של הליגה הספרדית ב-ONE
אבנר גולן
"בלי לשים לב עברו שלושה חודשים שבהם ציפיתי לימי שישי ולנסיעות לת"א – נסיעות שאף פעם לא הרגישו ארוכות. ככה זה כשאתה עושה משהו שאתה אוהב. אני ממליץ לכל מי שחולם להשתלב בעולם הענק הזה של תקשורת הספורט להצטרף לנבחרת קול הספורט וללמוד מהטובים ביותר ובצורה הפרקטית ביותר".
אבנר גולן
עורך ומגיש "אימון קליעות" ברדיו קול הכנרת
אבירן גרין
"הקורס תרם לי המון. קיבלתי ידע רב בפן המעשי, כמו הכנת כתבה לאינטרנט, הכנת כתבת טלוויזיה, הגשה, עריכה, דיווח קווים, שידור משחקים ועוד. הכרתי אנשים מצוינים וזכיתי לתמיכתו של עמית הורסקי שהשקיע המון מזמנו על מנת שנפיק מכל רגע את המקסימום. זאת הייתה חוויה מדהימה ומשתלמת".
אבירן גרין
עורך תוכן באתר ערוץ הספורט
אביב קליין
"קול הספורט הוא הקורס המושלם לכל אחד שרוצה להיכנס לתחום תקשורת הספורט. המרצים איכותיים, האווירה מצויית, היחס אישי וכמובן שיש עזרה בקבלת עבודה בסיום הקורס".
אביב קליין
תחקירן בערוץ הספורט
נדב דימנד - ישראל היום
"לעבוד בתקשורת הספורט, היה מאז ומתמיד החלום הכי גדול שלי. הקורס מקיף במקצועיות כל נושא רלוונטי, נתן לי את הכלים להצליח ולמצוא עבודה".
נדב דימנד
ישראל היום
גיא גבע - ONE
״הקורס היה מעמיק ומעשיר בהדרכת מרצים מעולים, עזר לי ללמוד על תקשורת הספורט ונתן לי את הדרך לתעשייה כבר במהלך הקורס. אני מאוד מודה על כך וזה מראה שאפשר להשתלב בתעשייה הזו״.
גיא גבע
כתב שטח ב-ONE
לפרטים נוספים
דילוג לתוכן