לפרטים נוספים:

בדרך לטוקיו 2020: לינוי אשרם מתראיינת בקול הספורט

אחרי שחזרה עם ארבע מדליות ממשחקי אירופה, ובשיא ההכנות לאליפות העולם בבאקו, בה תקווה להשיג את הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו, לינוי אשרם, הספורטאית המדוברת ביותר בישראל, פינתה את בוקר שישי כדי להתראיין לסטודנטים של קול הספורט.

 

התלמידים פגשו את לינוי במסגרת סדנה להכנת כתבת טלוויזיה, בסיומה כל סטודנט יוצא מחדר עריכה עם כתבה מוכנה לשידור בקולו! נדגיש שאי אפשר להתמקצע בעולם הטלוויזיה בלי לדעת להכין כתבה. זה הבסיס.

 

באיזה עוד קורס תקשורת, סטודנטים מראיינים ספורטאית בסדר גודל של לינוי אשרם? באיזה עוד קורס תקשורת, סטודנטים יוצאים עם כרטיס ביקור מדהים בדמוי כתבת טלוויזיה בקולם? זו בדיוק המשמעות של קורס מעשי, מקיף ומגוון, כזה שעוסק לא רק בתכנים של כדורגל וכדורסל, אלא מבין את תפקידה של התקשורת ומקנה לדור הצעיר את הכלים והערכים הנחוצים.

 

כתבי הספורט של העתיד: התחילו עם קורס מקיף והכשרה מקצועית

במהלך הלימודים, בנוסף לשידורי כדורגל וכדורסל במגרשים, אנחנו פוגשים ספורטאים בענפים אחרים, כדי שהסטודנטים ילמדו איך מכינים תחקיר ואיך מתכוננים לריאיון עם ספורטאי שעוסק בענף שפחות בכותרות. כך ראיינו לאורך השנים את הטניסאי אנדי רם, הכדורידן עידן מימון, האצנית דיאנה ויסמן, הקופצת לגובה דניאל פרנקל, הטריאתלט שחר שגיב ועוד.

 

מכיוון שקול הספורט ידוע כקורס תקשורת ספורט המקיף והמגוון בישראל, הוועד האולימפי בישראל יזם איתנו שיתוף פעולה בכל הקשור לפרויקט 'היום שאחרי'. במסגרת הפרויקט, מוענק לספורטאים שפרשו סל קורסים מקצועיים במגוון מקצועות, וקורס קול הספורט נבחר לרשימה.

 

וכך, המתעמלות האמנותיות האולימפיות נטע ריבקין ואירה ריסנזון והשחיינית הצורנית אנסטסיה גלושקוב למדו בקול הספורט, ובקורס האחרון למדה אצלנו אלופת ישראל בהרמת משקולות, מרינה אוכמן. כבוד גדול עבורנו לקבל הכרה מהוועד האולימפי בישראל ולהיות חלק מהפרויקט המבורך.