לפרטים נוספים:

"אחת החוויות הטובות בחיי הגיעה לסיום"

בואו נתחיל בדבר שהכי מספק אותנו: התגובות של בוגרינו הטריים. דוד משה: "קורס מרתק, מקצועי וענייני, עם המרצים הכי טובים שיש. אחת החוויות הכי טובות בחיי הגיעה לסיום. תודה לכם על תקופה מדהימה". אור אשכנזי: "שידרתי, פרשנתי, כתבתי, צילמתי, ויותר מהכל בעיקר צחקתי וצחקתי וצחקתי. כל דקה הייתה מיוחדת". ליחי שריקי: "קורס שכולו חוויה. אין תחושה יותר טובה מללמוד את הדבר שאתה הכי אוהב בעולם ושאתה עסוק בו כל היום. תודה לעמית הורסקי ולרותם ישראל על הליווי הצמוד ולשלל המרצים שנתנו את כל כולם". מיכאל וקנין: "חוויה מטורפת! קול הספורט הוא המקום בול שהייתי צריך! תודה ענקית לעמית ורותם על ההשקעה, הלימוד והמקצועיות, אין עליכם!".

המחזור ה-21 נמשך ברוטו חמישה חודשים בחסות הקורונה שהוציאה אותנו להקפאה, אבל חזרנו רעבים מתמיד וסיפקנו לסטודנטים את כל התוכן שהתחייבנו עליו. במהלך הקורס למדנו סדנת כתיבה ועריכה עיתונאית, עברית תקינה, קריינות, תחקיר, הפקה, שידרנו שלושה משחקים בבלומפילד, שניים בהיכל מנורה מבטחים, ראיינו במכון וינגייט את הג'ודוקא פיטר פלצ'יק והכנו עליו כתבות טלוויזיה, דיווחנו מהקווים בבית מכבי בראשל"צ, הגשנו באולפן טלוויזיה, ועוד תכנים רבים ומגוונים בהדרכת בכירי עיתונאי הספורט: רותם ישראל, עמית הורסקי, אבי מלר, שי האוזמן, יהונתן כהן, לי נוף, אהרל'ה ויסברג, רז אמיר ועוד.

במפגש הסיום שמחנו לארח את רועי גלדסטון, סמנכ"ל תקשורת במכבי ת"א כדורסל, שלימד על יחסי גומלין כתב-דובר, ואת יניב טוכמן מוואלה! שהעביר שיעור מרתק על עבודת הריפורטר, תפקיד שאותו הוא ממלא כבר 20 שנה.

אחרי השיעורים של יניב ורועי, המנהלת המקצועית רותם ישראל הגיעה כדי לנעול את הקורס ולחלק תעודות סיום חתומות על ידי כל המרצים. כעת נותר לאחל בהצלחה לבוגרים החדשים, כולנו מקווים שלמרות התקופה הלא פשוטה וחוסר הוודאות, כמה שיותר מהם יתברגו לעולם תקשורת הספורט. אנחנו, כמובן, נעזור לזה לקרות.

אם אתם מאמינים בעצמכם, מעוניינים לעבור את ההכשרה המקצועית הכי טובה בתחום ולהשתלב בתעשיית התקשורת, הצעד הראשון שלכם מתחיל אצלנו.

מוזמנים ליצור קשר בטופס המיועד לכך באתר או בטלפון 03-6050105 ורותם ישראל/עמית הורסקי יצרו אתכם קשר. יותר מ-100 מבוגרינו כבר עשו את זה, עכשיו הגיע תורכם!

* מוכר לשימוש בכספי הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.