לפרטים נוספים:

"אחלה של ספתח, איכותי ברמות, הרבה זמן לא נהניתי ככה מלמידה"

רותם ישראל, עמית הורסקי, אבי מלר ואהרל'ה ויסברג נתנו את האות לפתיחת המחזור ה-24. דור דייג, סטודנט טרי: "היה קטלני" 


שבוע בלבד אחרי שסיימנו את המחזור ה-23 והמוצלח, עם ארבעה בוגרים שהחלו לעבוד ב-ONE ובאתר ספורט1 כבר במהלך הקורס, יצאנו לדרך עם המחזור ה-24.

אחרי שיחת פתיחה של המנהלת המקצועית רותם ישראל, אבי מלר נתן את ההצגה הידועה שלו והכניס את הסטודנטים לאווירה. אחרי מלרק'ה הגיע אהרל'ה ויסברג עם סדנה מושקעת לכתיבה ועריכה עיתונאית.

גם אחרי שמונה שנים, מרגש בכל פעם מחדש לראות את הצעירים שנכנסים לכיתת הלימוד, מלאי תשוקה לספורט, רעבים להצליח, ושימו לב מאילו מקומות הגיעו הסטודנטים הטריים: אילת, נהריה, באר שבע, קיבוץ כברי, כפר ורדים, בית שמש, טבריה, יקנעם, ירושלים, וכמובן שגם מהמרכז. עכשיו תורנו להחזיר על האמון שנתנו בנו.

כרגיל, כיף לקרוא את התגובות אחרי שיעור הפתיחה. לאה סטפנוב: "היה ממש מגניב". דור דייג: "היה קטלני". עדי טבק: "כיף ומעניין מאוד". אליאור שמואל: "איכותי ברמות. מלר אגדה". יונתן רייזינגר: "אחלה טיפים ונקודות חשובות כבר על ההתחלה". אופיר קן-לי: "היה ממש כיף ומלמד. מרצים ממש טובים!". יובל בר: "היה מעולה! הרבה זמן לא נהניתי ככה מלמידה". יותם קרן: "אחלה של ספתח".

במפגש הבא נתחיל ללמוד על שידור עם יהונתן כהן ונתחיל סדנה להכנת כתבת טלוויזיה בהדרכת מנהל קול הספורט, עמית הורסקי. במהלך הסדנה נראיין ספורטאי/ת בשטח, נלמד קריינות, ניכנס לחדרי עריכה, וכל תלמיד ייצא עם כתבת טלוויזיה מוכנה לשידור בקולו – אחד התכנים המרתקים והחשובים ביותר בלימודי תקשורת ספורט. בקורסים הקודמים, לדוגמה, הכנו כתבות טלוויזיה על פיטר פלצ'יק, לינוי אשרם, ליאור אליהו, טל פליקר, דיאנה ויסמן, אנדי רם, מורן סמואל, יובל שמלא, עידן מימון ועוד. זו בדיוק הכוונה שלנו כשאנחנו מדגישים שקול הספורט הוא לא קורס לחובבי כדורגל בלבד, אלא קורס תקשורת ספורט מקיף ומגוון, בדיוק כפי שצריך ללמוד תקשורת ספורט ועל פי צרכי התעשייה.

עוד בהמשך הקורס: נשדר משחקי כדורגל וכדורסל מהמגרשים, נעבור שיעור באולפני ONE, נגיש פאנלים, חדשת ספורט ופינות ספורט באולפן טלוויזיה מקצועי, נשדר מהקווים עם ניר קפלן, נפגוש את לירן שכנר ועוד תכנים רבים ומגוונים.

נדגיש שכבר במהלך הקורס אנחנו ממליצים לעורכים ולמפיקים של כלי התקשורת המובילים על התלמידים המצטיינים שלנו ומסייעים להם להשיג ראיונות עבודה. זו הסיבה שיותר מ-100 מבוגרינו השתלבו בתעשיית התקשורת, עשרות מהם בערוץ הספורט וב-ONE.

-המחזור הבא ייפתח ב-3.9 וההרשמה כבר החלה. מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6050105 ורותם ישראל/עמית הורסקי יחזרו אליכם.

– הקורס מוכר לפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.